DR.ENDER SARAÇ’TAN ÖKSÜRÜĞE İYİ GELEN BAL VE TURP KARIŞIMI

Yaklaşmakta olduğumuz kış günlerinde artan hastalıklardan kurtulmanın en iyi yollarından biride sağlıklı beslenmektir.Bol meyve ve sebze tüketimide yaparak en azından metobolizmamızı güçlendirebiliriz..
Bol gripli geçen kış mevsiminde en müzdarip olduğumuz dertlerden biride inatçı öksürüktür.
Dr.Ender Saraç’ın önerdiği siyah turp ve bal karışımı öksürüğü dindirmekte oldukça faydalı..Nasılmı yapılıyor.İşte tarifi:

ender-sarac
Siyah turpu güzelce oyacak yardımıyla5-6 yerinden alt kısmı hariç oyun.Çünkü alt kısımdan bal akmasın.Deliklerden balı boşaltın ve kenara ayırdığınız kabak parçacıklarıyla açtığınız delikleri tekrar kapatın.24 saat boyunca beklettiğiniz bu karışımın öksürüğü kestiğini görünce ne kadar faydalı bir şurup meydana getirdiğinizi göreceksiniz….

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“DR.ENDER SARAÇ’TAN ÖKSÜRÜĞE İYİ GELEN BAL VE TURP KARIŞIMI” hakkında 12 yorum var

 • Aleyna

  5 yasında nefrodik sendrom hastası kardesim var. Ayda bir defa öksürüqe yakalanıyor. Doktorumuz dewamlı antibiyotik surup öneriyor.Antibiyotik zararlı olduqu icin biz de dewam etmekten korkuyorz. İlactan da kardesim sıkıldıqından dolayı ne önerebilirsiniz.Bitkisel seylerede yönelemiyoruz . Öneriniz nedir?? 15 qün içinde tekrarladı su anda kuru öksürüyor ve qribi war. ACİL CEWAP…
  TESEKKÜRLER…

 • Aleyna

  5 yasında nefrodik sendrom hastası kardesim var. Ayda bir defa öksürüqe yakalanıyor. Doktorumuz dewamlı antibiyotik surup öneriyor.Antibiyotik zararlı olduqu icin biz de dewam etmekten korkuyorz. İlactan da kardesim sıkıldıqından dolayı ne önerebilirsiniz.

 • İlginizi Çekebilir
  İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

  İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

  08 Ağustos 2018
  11162
  Obezite Cerrahisi

  Obezite Cerrahisi

  23 Kasım 2017
  5801
  Bademin Faydaları

  Bademin Faydaları

  28 Aralık 2015
  1762

  Sponsor Bağlantılar