ENDER SARAÇ’TAN FORMULA 7 ZAYIFLAMA HAPI

Kilo kontrolü fiziksel ve psikolojik sağlığımız için dikkat etmemiz gereken en temel unsurlardandır. Bir çok hastalığın temelinde kilo düzensizlikleri temel rol oynamaktadır.
Gelişen hayat tarzları beslenme alışkanlıklarının değişmesi ve fiziksel aktivitenin azalması neticesi ile kilo kontrolü gittikçe zorlaşmaktadır. Kilo kontrolü için temel olarak beslenme düzeni ve spor vazgeçilmez unsurlardır. Bu unsurların yanı sıra çeşitli takviyelerle kilo kontrolü desteklenebilmektedir.
Formula 7 içeriği :
2 Vejetaryen Kapsülde
Chromium GTF (Krom GTF)……. ………….66.7 mcg
Garden Cress (Tere Tohumu) …………..750 mg
Calluna ( Funda Yaprağı)………………..100mg
Ginger ( Zencefil,1000 mg Zencefile eşdeğer) …..200 mg
Coenzyme Q10 (nano) ……………… ..20 mg
L-Carnitine……………………………….10 mg
Green Tea Extract ( Yeşil Çay)………. 25 mg
Formula 7 kilo kontrolü konusunda uzun zamandır kullanılan doğal 7 etken maddenin dengeli bir bileşimidir. Formula 7 içerisindeki Tere tohumu, Funda Yaprağı, Zencefil, Yeşil Çay, Chromium GTF, Coenzyme Q10 ve L-Carnitine ile benzersiz bir formüle sahiptir.7 etken maddenin bir arada tüketimi sinerjik etki göstererek kolay ve hızlı kilo vermeye yardımcı olur.


Formula 7, metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandıran,açlığın ve tatlı krizinin bastırılmasına, şeker seviyelerinin düzenlenmesine, daha iyi bir sindirime ve kilo kaybı sırasında yaşanan yorgunluk ve isteksizlik şikayetlerinin azaltılmasına yardımcı doğal ve güvenli bir destektir.
Formula 7 içerisindeki:
* Tere Tohumu: Metabolizmayı canlandırır. Tiroidi tembel kişilerde daha verimli çalışmaya yardımcı olur.
* Funda Yaprağı : Zayıflamaya ve yağların vücut tarafından daha iyi yakımına yardımcı olur. Açlığın bastırılmasında yardımcıdır.
* Zencefil: Alınan besinlerin daha iyi sindirilmesine yardımcı olur. Bünyeyi kuvvetlendirir. Kilo verilirken enfeksiyonlara yakalanma riskini azalmaya yardımcıdır.
* Yeşil Çay: Güçlü bir antioksidandır. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeyi yardımcı olur. Bağırsaktaki faydalı bakterileri artırarak sindirime yardımcı olur.
* Krom GTF: Kromyumun, bazen glikoz tolerans faktörü (GTF) olarak adlandırılan biyolojik etken formu doğal olarak ortaya çıkar. Bu sebeple daha yüksek oranda fayda sağlar.

ender-sarac
İnsülin faaliyetinin etkisini arttırarak karbonhidrat, protein ve yağ metabolizması üzerinde etkili olan bir esansiyel eser mineral olarak genel kabul görmüştür. Pankreasın kan şekeri seviyesinin dengelenmesine yardımcıdır.
Diyetlerde kan şekeri seviyelerinin düşmesine ve artmasına engel olur. Açlığın ve tatlı krizinin bastırılmasına yardımcı olur.
* Co-Enzyme Q10 : Zayıflarken sağlığı korumaya yardımcı güçlü bir antioksidandır. 21. yy.’ın en önemli şifalı maddelerinden biri olarak kabul edilir. Kalp damar sağlığını ve kansere karşı korumaya yardımcı olur. Enerji metabolizmasını canlandırarak kilo kaybı sırasında yaşanan halsizlik problemine karşı yardımcı olur.
* L-Carnitine : Yağ asitlerini yakılmak üzere hücrelere taşır. Vücutta depolanmış yağların yakımını hızlandırır ve kasların performansını artırır. Özelikle diyetle beraber yapılacak egzersizden daha iyi sonuç almaya yardımcı olur. Eksikliğinde vücutta yap yakımı ve enerji üretimi azalacaktır.

Etiketler:
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“ENDER SARAÇ’TAN FORMULA 7 ZAYIFLAMA HAPI” hakkında 8 yorum var

 • arzu

  bu hapı nerden alabilirim bana söylermisiniz

 • Gökçe

  Arzu tüm eczanelerde satılıyor. 80 ytl civarı.

 • yeliz yalçın

  nekadar bu hap nerden alıcaz zayıflamak istiyorum

 • arzu çimen

  içinde kaçtane var merak ettim

 • adsız

  80 ytl mi?? biras fazla deilmi hem yanı sıra spor ve diyette yapılıomuş yoksa bi işe yaramıyormuş

 • seda

  toksık guatırım vardı amelıyat oldum. bu bitkisel ilacı kullanabilirmiyim hergun 1 adet tefor kullanıyorum.

 • DİLARA KAPLAN

  meme ca tedavisi gördüm kemoterapi gördüm bu hapı kullanabilirmiyim bana iletebilirseniz hemen alacağım.

 • gülümse şimşek

  iyi akşamlar ender bey bende formula 7 di kullanmak istiyorum fakat benim kanım düşük demir eksik b12 vitaminimde düşük ben bu ürünü kulanabilirmiyim şimdiden teşekür ederim

 • İlginizi Çekebilir
  Işın Karaca 36 Beden Oldu!

  Işın Karaca 36 Beden Oldu!

  10 Aralık 2014
  1474

  Sponsor Bağlantılar