Hannah Montana çok seviliyor….

Aktüel, Tv 25 Ocak 2009
1345

Kızımında idolü olan Hannah Montana, henüz 16 yaşında olmasına rağmen sesi ve oyunculuğu ile şöhret basamaklarını hızla tırmanmakta. Tam ismi Destiny Hope Cyrus, kullandığı daha doğrusu ailesinin takdığı isim smiley (gülen) sözcüğünün kısaltması olan Miley. Hannah Montana ise Disney Channel da yayınlanan dizisin ismi ki herkes onu Hannah olarak tanımakta.

Miley ‘den tanıyalım isterseniz… Gerçek ismi Destiny Hope.Anlamı ise  ailesinin miley hahkında çok büyük işleri başaracağından ve kaderini gerçekleştiriceği düşündüklerinden Kader ve Umut isimlerini koymuşlar. 

fp9073hannah-montana-best-of-both-worlds-posters-198x300

Miley Kasım 23 1992 de Tennessee eyaletinin başkenti olan Nashville de bir kenar mahallesi Franklin de dünyaya gelmiş. Eğitimine Heritage Middle School ( Miras Orta okulu) devam ederken , şöhreti artınca ailesi ona özel öğretmen tutarak eğitimine öyle devam etmeye başlamış. Anne ve Babasının da şarkıcı olmasından dolayı şöhret basamaklarını birer birer tırmanmış ve Hannah sayesin de de dünyaca tanınan bir pop yıldızı olmuş.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hannah Montana çok seviliyor….” hakkında 3 yorum var

 • şevval kabakçı

  hannah montana seni çok seviyorum.msn mde bile senin resimlerin var.sana deli gibi hayranımm..

 • sena 7-A

  bn hannah nın büyüüüüüüüüüüüüüük hayranıyım hatta arkadaşım fatma da onun büyükk hayranı xD

 • leyla

  hana seni cooooooooook seviyorum disni channel deki filmini hep izliyorum ve cook beyeniyorum bide 1seferciline istan bula belsene ne olur seni seviyorum sevgim yazmaya yetmiyor cook ta güzelsin

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7623
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1204

  Sponsor Bağlantılar