Türkiye’den Adriana Lima geçti

Aktüel, Tv 25 Ocak 2009
883

Dünyaca ünlü Brezilyalı manken Adriana Lima ‘Var mısın Yok musun?‘ yarışmasının çekimleri için geldiği Türkiye’de, ayağının tozuyla kendisi için Al Jamal’da verilen partiye katıldı. Türkiye’ye geldiğinde tek şart olarak bayan koruma isteyen Lima iki bayan koruma ve yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı ile kulübe geldi. Güzel mankenin kulübe girerken koyduğu şart ise oldukça ilginçti. 150 kişilik davette sigara içilmemesini isteyen Lima, “Bir tane bile sigara içilirse hemen burayı terk ederim” dedi. Davete katılanlar da kulübün kapısında sigarasını içti.

Et yemeyen Lima’nın diğer isteği ise mönünün vejetaryen olmasıydı. Brezilyalı mankenin dansözlerle göbek attığı sahne ise görülmeye değerdi. İki dansözle davetlilerin alkışları eşliğinde kırk yıllık dansözler gibi kıvıran Lima, göz kamaştırdı.

adriana-lima-varmisin-yokmusun-300x239
30 SANİYE İÇİN 17 MİLYON DOLAR
Lima, dün de Boğazı gezip Anadolu yakasında balık yedikten sonra Beşiktaş’taki Four Seasons Otel’de basın mensuplarıyla buluştu. Ünlü manken “Burada olmaktan çok mutluyum. İnsanlar çok sıcak ve içten aynı Brezilyalılar gibisiniz” dedi. Ünlü manken, Al Jamal’daki sigara yasağı konusunda ise “Sağlıklı bir hayat için içmemek gerekir. Başkasının içtiği sigaradan benim zarar görmem anlamsız değil mi?” diye sordu. Acun Ilıcalı da Lima’nın “Victorya Secret” için çok önemli olduğunu vurgulayarak “Bir reklamda 30 saniye görünmesi için 17 milyon dolar verdiler” diye konuştu.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Türkiye’den Adriana Lima geçti” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7623
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1204

Sponsor Bağlantılar