Ahmet maranki kansere lahana birebir

Tüm teknolojik gelişmelere rağmen kanser hastalığı hala can almaya devam ediyor.Çoğu kanser türünde uzun yaşamak mümkün olmamaktadır.Kansere spiriluna,aloe vera.üzüm çekirdeği özü.çam ekstresi.selenyum,yabani sarmısak,reishi mantarı,maitake mantarı,köpekbalığı kıkırdağı,keten tohumu yağı ve özel ayurvedik bitkisel preparatlar bilinçli olarak kullanıldığında yararlı olabilir.

Yeşil çay,biberiye çayı,zeytin yaprağı,ısırgan,meyan kökü,kambu çayı,rezene,yaban mersini,deve dikeni taze kırmızı karanfil,adaçayı,kakule,zerdeçal,dereotu,ısırgan tohumu bu konuda faydalıdır.
Bu konuda bitkisel destek:
*10 bardak kaynar suya 150-200 gr. ufalanmış ebegümeci konulur.Soğuyunca süzülür.Bu karışım 1 günde tüketilir.
*Günde 8-10gr.ısırgan tohumu kitre ve ya hünnap şerbetiyle içilmeye devam edilirse,kanseri veya ondan meydana gelenyaraları ve sertlikleri iyileştirir.Isırgan tohumu günde 10 gr.fazla alınmamalıdır.Isırgan kanserin düşmanıdır.5 gr.ısırgan tohumu  toz halinde balla karıştırılıp,aç karnına yenilir.

lahana_kuru-199x300
*Her sabah içilen tabii ve çiğden sıkılmış  bir bardak domates suyuda kansere karşı etkilidir.
*Bağırsak ve mide kanseri için mevsiminde,tabi ortamda yetiştirilmiş büyük yapraklı lahanaların haşlanarak kür halinde 3 hafta boyunca içilmesi,kürler arasında 1 hafta ara verilmesi önerilir.

Prof.Dr.Ahmet MARANKİ

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ahmet maranki kansere lahana birebir” Konulu yazıdaki yorumlar

 • aslıhan altınbaş

  babam beyin tümörü ve akcger kanseri akcigerinde pek sorun kalmadı ama beyin için neler faydalı bilgi verirseniz cok sevinirim.

 • İlginizi Çekebilir
  İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

  İnfertiliteve Tüp Bebek Tedavisi

  08 Ağustos 2018
  10987
  Obezite Cerrahisi

  Obezite Cerrahisi

  23 Kasım 2017
  5700
  Bademin Faydaları

  Bademin Faydaları

  28 Aralık 2015
  1684

  Sponsor Bağlantılar