Anneler gününe özel hediye ve özel sözler

Aktüel, Kadın 20 Nisan 2009
1717

Mayısın ikinci haftası Anneler günü..Bu özel günde annemize ne  hediye alalım diye düşünür dururuz hep.Aslında ona verilecek en güzel hediye, onu  sevdiğimizi söylemek ve ona hayırlı bir evlat olabilmektir.Ama bu özel günde onu minik bir hediyeyle mutlu etmek dünyanın en güzel duygusudur.
Hediye seçimi çok zordur.Mesela minik kalp içerisinde bir parfüm,Güllerle donatılmış bir vazo,kış günlerinde ayaklarını ısıtacak bir çift terlik,bu sıralamayı uzatmak mümkün
Bir hediye varki,mükemmel bir hediye
Bu hediye,konserve içerisinde, deniz suyunda özel olarak muhafaza edilmiş gerçek istiridye içerisinde, gerçek inci ve inciyi yerleştirip kullanabileceğiniz kolye..


Tarihi ve Güzel Bir Efsane…
Güney Çin Denizinin Eski Adalarında Renkli İnciler, İstiridyeler İçinde Doğumu Bekler…
Ve Yaşını Almış Yerliler Der Ki:
“Bir İnci İçinde Sihrin Gücünü Gizler…”
Ve Her Kim Ki Açarsa O İstiridyeyi, Tüm Güzel Rüyaları Gerçeğe Döner…
Önce Bir Dilek Dileyin ve Ardından İstiridyenizi Açın…
Her Değişik Renk Bir Duyguyu İfade Eder

annelergunu-300x300
Beyaz inci : Sağlığı
Krem inci : Mutluluğu
Şeftali inci : Aşkı
Mor inci : Serveti
Siyah inci : Bilgeliği temsil eder
Bilindiği üzere inci çok pahalı bir ziynet eşyasıdır.
Ancak Çin’de kurulmuş olan çiftliklerde, gerçek istiridyeler içerisine şırınga ile enjekte edilmiş olan 1 kum tanesini, istiridye işleyerek 1,5 ay gibi bir süre içerisinde inci haline getirmekte ve bu istiridyeler özel deniz suyu içerisinde konservelenerek, özel taşıma zinciri eşliğinde hediye paketinde sunulmaktadır.
Anneniz bu hediyeyi hakeder öyle değilmi?

Annenize bu özel günde söyleyebileceğiniz özel sözler

• Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.
• Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili annem.
• Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem annem.. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.
• Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın.. en aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun annem.
• Her zaman senin karşında masum ve sevgine muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Çünkü sen benim annemsin. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman tüm dertlerimi yok edensin. Anneler günün kutlu olsun ey aziz kadın, annem!.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Anneler gününe özel hediye ve özel sözler” hakkında 8 yorum var

 • Ayşe Yılıdırm

  Ben geçen yıl Anneler Gününde sanıyorum annemim en çok sevebileceği hediyeyi verdim. Bana artık kazak, çanta, parfüm biraz sıradan geliyor. Bu yüzden geçen sene, http://www.hediyeposter.com sitesinden ilgiçn bir hediye satın aldım. Annem ve benim için uygun olabilecek bir sinema afişi seçtim ve fotoğraflarımı gönderdim. Posteri bizim fotoğraflarımızla yeniden uyarlayıp, poster haline getirdikten sonra bana gönderdiler. Annem çok ama çok etkilendi. Evin en güzel köşesinde, sürekli bakıp sevindiği bir hediye oldu bu.

 • esra

  ben anneme anneler gününde annemin olmadığı bi şi alcam.onun olduğu şeyi alırsam bu anneler gününün anlamı kalmaz.

  bütün anneler anneler gününüz kutlu olsun

 • hazal ormangören

  insan anne olunca annelerin yasadiği açilari anlıyor bn daha anne değilim 12 yaşındayım annemi üzmek istemesemde onu üzerim ama utanıp özür dileyemem bir kağıda bişiler yazarım derdimi öle anlatırım!!!…

 • irem köse

  annecim anneler günün kutlu olsun seni çook seviyorum.. biliyorum bugün senin hem dogum günün hmde anneler günün unuttum sanma sakın nice yaşlara .. beni ve krdeşlerimi yanlız bırakma seni çoooooookkkkk seviiiyorrruuummm ..

 • kardelen üstündağ

  Annem Seni Dünyalardan Çok Seviyorummmmmmmm Adını Dağlara Göklere Yazdırmak İstiyorum Yapamıyorummmm………..

 • aybüke

  annem sen benim için dünyalardan değerlisin seni çoooooookkkkkkkk seviyorum sakına sakın beni ve kardeşlerimi bırakıp hiçbiyere gitme seni çokk seven kızın aybüke:)

 • Şarkı Sözleri

  çok güzel sözler ben şahsen çok sevdim bir kaç tanesini not aldım kullanacağım

 • Şarkı Sözleri

  cok bılındık sozler bence degısık seyler yazılabılırdı

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7389
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1024

  Sponsor Bağlantılar