Celalettin İpekbayrak kaderin şifresini çözdü

Aktüel 03 Nisan 2009
17739

Show tv’deHerşey Dahil” programına katılan “Celalettin İpekbayrak” İnsanların kaderlerinin şifresini çözdüğünü ve bununla alakalı bir kitap yazdığını anlattı.Celalattin İpekbayrağa göre;
Nasıl ki evrende her şey birbiriyle bağlantılı ve evrendeki her şey birbirini etkilemekteyse, insanı oluşturan her unsurun da insanla bir bağlantısı vardır. Bu unsurlar arasına, “Doğum Tarihimiz” ve “İsmimizin Enerjetik” yapısı da dahildir.

Evren ve Dünya “Devresellik Prensibi’yle, belirli zamanlarda inişler ve çıkışlar yaşar, kritik devrelerden geçer. Peki ya evrenin parçası olan insan!… Bizim geçirdiğimiz ve geçireceğimiz kritik yılları “Devresellik Prensibi” içinde tespit edebilir miyiz? Sayıların yaşamımızdaki yeri nedir? Sağlık, iş, evlilik, okul hayatı ve şansımızın “Sayılar”la ilişkisi var mıdır? İsimlerimiz “Kelâm”dır. Sestir. Bu seslerin, bu titreşimlerin bizim üzerimizdeki etkileri nelerdir? Çocuklarımıza koyduğumuz isimler onları nasıl etkiliyor? Doğru titreşimlerimizi nasıl tespit edebiliriz? Binlerce yıl önecisinden günümüze gelen şifre sistemi… Doğum esnasında karşılaştığımız kozmik etkilerin ve ismimizin enerjetik yapısının bizim üzerimizde nasıl bir etkide bulunduğuna dair, çok eski geleneklerden kalma bazı bilgiler mevcuttur. Bu kitapta ele alınacak olan bilgilerin kökeni ise, İsa Peygamber’in de mensubu olduğu bilinen Eseniler Topluluğu’na aittir. Ad ve doğum tarihinden yola çıkarak kişilerin geleceğini yorumlayan Celalettin İpekbayrak, sanat dünyasının önde gelen isimlerinin de kader şifresini çözdü…

kaderin_sifresi
HÜLYA AVŞAR (10.10.1963) Özel bir grubun insanı. Olağanüstü hırslı, zeki, çalışkan. Tek işle yetinmez. Her alanda tek olmak ister ve kendine rakip tanımaz. Hayatındaki inişler kısa sürer, hemen tırmanışa geçmesini bilir. Yüzde 80 iki evlilik yapacak. Hayatının her 19’uncu senesi tehlike gösteriyor.
TARKAN (17.10.1972) Hangi işi yaparsa yapsın hep zirvede. Çoban bile olsa başarılı. Her zaman mükemmeli yapar. Hiçbir zaman işini şansa bırakmaması lazım. Çok detaycıdır. 38’inci yaşına çok dikkat etmeli. Gerçek dostu yok denecek kadar az. Kaderinde iki evlilik olanlardan biri.
GÜLBEN ERGEN (25.08.1972) Duygusal ve zeki. Altıncı hissi kuvvetli. Olayları çok iyi analiz eder. Çok az ‘dostum’ dediği insan vardır. Evliliği sürekli. 2010 yılına dikkat etmesi gerekiyor. 2007 Temmuz’u adeta hayatının dönüm noktası olacak.
İBRAHİM TATLISES (01.01.1952) Her konuda şanslı. Bir çocuk kadar duygusal. Kalabalığın içinde bile yapayalnız. 2020 yılı onun için ciddi tehlike arz ediyor.
EBRU GÜNDEŞ (12.10.1974) Doğuştan lider, hırslı. Pratik bir zekaya sahip. Bu yıl ikinci evlilik kapısını çalacak. Gerçek aşkı bulacak. Maddi kazancı artacak.
BÜLENT ERSOY (09.06.1952) Mükemmeli arar. Her konuda bilgisi vardır. Başarısızlığı asla kabul etmez. Evlilik hayatı hiçbir zaman sürekli olmayacak. 2020’de büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalacak.
Kuşaktan kuşağa geçiyor
Eski Arap ve Mısır kültüründe ‘tıhvita’ olarak adlandırılan şifre çözümü, Türkçe’de kader bilimi olarak yorumlanıyor. Yaklaşık 25 yıldır kader bilimi ile ilgilenen Celalettin İpekbayrak, bu işin kuşaktan kuşağa geçtiğinibelirtiyor. İpekbayrak’ın bu konuda bir kitabı bulunuyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Celalettin İpekbayrak kaderin şifresini çözdü” hakkında 382 yorum var

 • esra

  Bana şifre göndermişler açılmıyo paramı geri istiyorum yoksa şikayet ederim

 • derya

  banada şifre göndermişler açılmıyor param boşa gitti yaa kime ulaşıcaz kim bize yardım edebilir :((

 • YÜKSEL

  Bana şifre geldi ama açılmıyor rica ediyorum yardım eder misiniz ??

 • FİGEN ÇETİNER

  bana msj geldi fakat açılmıyor.msj attığınız gibi internete yazdım ama çıkmıyo

 • FİGEN ÇETİNER

  banada msj.geldi fakat internete giriş yapıyorum hiçbir şekilde açılmıyor.dalgamı geçiyorsunuz.

 • FİGEN ÇETİNER

  BEN FİGEN ÇETİNER 20 25 GÜN ÖNCE BANA ŞİFRE GELDİ HİÇBİR ŞEKİLDE AÇILMIYOR.

 • FİGEN ÇETİNER

  ONAYMI BEKLİYOR NERDEYSE 1 AY OLACAK. PARAMI İADE EDİN ÜTFEN

 • Gülten

  ben de aynı şekilde şikayetçiyim

 • Gülten

  Gülten BİLGİN (kızlık soyadım ATAGÜN) 25/05/1962 DOĞUMLUYUM KADERİME BAKARMISINIZ

 • MUCİT

  SİZLER ALLAH I BIRAKIP ACİZLERDEN Mİ YARDIM DİLENİYORSUNuz APAÇIK SİZLER YOKDAN ÇIKMIŞLARSINIZ…. BURDA DA BÖLE MELERSİNİZ

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7452
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1074

  Sponsor Bağlantılar