Uğur Yıldıran kimdir?

Aktüel 18 Mayıs 2009
1307

Onu Eurovisionda Hadiseye dansda eşlik ederken gördük..Göz dolduran dans şovuyla genç kızlarında beğenisini kazanan Uğur Yıldıran,beğenilmekten dolayı oldukça memnun..
Sanat yönetmenliği yapan, şarkı sözü de yazan,Kenan Doğulu,Yonca Evcimik ve Tarkan ile çalışan Uğr Yıldıran tam bir Mevlana hayranı..
Uğur Yıldıranla yapılan söyleşiden bir kaç not;

Mevlana ile ilgileniyorum. Benim karın ve göğüs kaslarımdan daha fazla derdim var. Ama benim ülkemde sorunlar var. Ve ben bu sorunlar için bir şeyler yapmak istiyorum.
İngilizce ve biraz Rusça konuşuyorum. Çok fazla okuyorum.

ugur-yildiran-300x275
Dans yarışmasına katılmıştım ama bana uymadı; çünkü televizyona çıkıp “Bana para lazım anneme babama ev alacağım” falan yapamadığım için kaybettim.
Herkesin beğenisini kazanmak güzel. Ama inan bana burada (Moskova) yürüyemiyorum artık. Odamdan çıkamıyorum! Yunanistan’dan buraya özel uçak geliyor, içinde sırf beni görmek isteyen kadınlar var. Burada Rus kadınların çimdikleri yüzünden popomda morluklar oldu.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Uğur Yıldıran kimdir?” Konulu yazıdaki yorumlar

 • Eurovision Turkey

  İyi günler , öncelikle bu röportaj tarzındaki paylaşım tam anlamıyla gerçek değildir.

  Çünkü,Eurovision TV ‘ de canlı olrak da gösterildi zaten , Uğur Yıldıran , odasından çıktığında , Yunanlı muhabir onu gördü ve diğerleri de çığlık atmaya başladı , sonra şakalaştılar …

  Çünkü , Uğur Yıldıran şok içerisindeydi , sahneye , 2. dk ve 15. sn ‘ de çıkan ve yaklaşık 45 sn. sahneyi akrobasi hareketleriyle süsleyen biri için gerçekten gurur verici bir şeydi.

  Yunan’lı muhabir , bunun üzerine , direkt espiriyle yaklaştı ve dedi ki ;
  ” Sizi görmek isteyen bir çok hayranınız var , helikopterle gelecekler … ”

  Falan vs. Bu karşılıklı şakalaşma böyle devam etti ancak bizim ülkede nedense böyle yayımlandı , şarkıya , şakıcıya , kıyafete , sahneye vs. gölge düşürmek için miydi , bilemedim…

  Yani , bu konuşmalar aslında muhabir ile Uğur Yıldıran ‘ ın konuşmalarının abartılmış hali.

  İyi Günler…

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  140
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  342
  Banyolar Rengârenk

  Banyolar Rengârenk

  24 Aralık 2016
  446

  Sponsor Bağlantılar