Türkler Çıldırmış Olmalı Sinema Filmi

Aktüel, Sinema 14 Eylül 2009
1125

Maskeli Beşler filminin usta yapımcısı Murat Aslan‘ın senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği Türkler Çıldırmış Olmalı’nın çekimlerine başladı.
Kadroda Burhan Öçal, Zeynep Beşerler, Erdal Tosun, Peker Açıkalın,

Durul Bazan, Ruhi Sarı, Önder Açıkbaş,Erdem Akakçe, Timur Acar, Oya Aydoğan, Tuba Ünsal, Kadir Çöpdemir,Levent Özdilek gibi ünlü oyuncular bulunan filmin çekimleri Türkiye ve Güney Afrika’da gerçekleşecek


Türkler Çıldırmış Olmalı filminin konusu

turkler_cildirmis_olmali
Türkiye ‘ nin en zengin işadamı Fahri Bayer, çıktığı dünya turunda Hint Okyanusu açıklarında, Somalili korsanlar tarafından esir alınır.Haberin Türkiye ‘ ye ulaşması ile çok gizli bir kurtarma operasyonu başlatılır.
Operasyonun başına daha önce vatanı için son derece başarılı işler yapmış, ülkenin her yerinde terörle ve çetelerle mücadele etmiş ancak illegal yapılanma içine girdiğinden dolayı 1600 yıl ceza yemiş Korkut Albay getirilir. Dolandırıcılık, kaçakçılık, korsancılık gibi karanlık işlerden içerde yatmakta olan, suç dünyasının önemli isimlerinden altı kişilik bir ekip kurulur. Albay ve emrindeki altı kişi GÖREV AFRİKA! operasyonu için kolları sıvarlar.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Türkler Çıldırmış Olmalı Sinema Filmi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7492
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1099

Sponsor Bağlantılar