Jinsei Kolye Çılgınlığı

Aktüel 17 Kasım 2009
1623

Şu sıralar ünlülerin yeni çılgınlığı “Jinsei Kolyesi“..peki bu kolyenin ne özelliği varda ünlüler bu kolyeyi takıyor…Ajda Pekkan Ve Arda Turanda da görülen bu kolyenin en önemli  özelliği cinsellik başta olmak üzere her yönden performansı artırıp vücudu enerjiyle dolduruyor..
Türk popunun Süperstar’ı Ajda Pekkan da ‘Jinsei‘ kolyesini Doktor Ender Saraç’ın tavsiyesiyle almış. O gün bugündür kolyeyi boynundan çıkarmayan Pekkan, Saraç’a teşekkür ediyor. Kolyenin gücünü öve öve bitiremeyen Süperstar, kolye sayesinde vücudunun daha iyi performans sergilediğini söylüyor. Yılmaz Erdoğan, Hakan Ünsal, Christoph Daum, Erman Toroğlu, Yavuz Bingöl ve Mehmet Ali Erbil gibi ünlü isimler de bu kolyeden satın almış.

ardaajdajinseikolye
Hayata denge, zindelik ve huzur getirmek için tasarlanmış koruyucu bir enerji sistemi olan Jinsei kolyenin fiyatı 250-350 TL arasında değişiyor. Japonca ‘hayat enerjisi’ anlamına gelen Jinsei kolyelerin nano titreşim yaratarak vücuda enerji verdiği ve hücreleri yenilediği de iddia ediliyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Jinsei Kolye Çılgınlığı” hakkında 4 yorum var

 • Melisa-zel

  Merhaba yanızını okuduktan sonra biraz daha araştırdım ve gerçekten ilgi çekici bir ürün olduğunu fark edip sipariş verdim. Yarın elimde olacakmış test ettikten sonra etkilerini burdan paylaşıcam.

 • Melisa-zel

  Merhaba yaklaşık 4 aydır kullanıyorum tesadüf üzeri aynı yazıma rastladım cok memnunum suanda kocam, cocuklarım, annem ve babamda kullanıyor. Panik ataktan 2 ayda kurtuldum. Kocamın uyku sorunu, babamın alzaymır başlangıcına dahi iyi geldi. Annemin kol ve bacak ağrıları vardı şuanda yok:) İnanılması gerçekten güç biliyorum.

  Teşekkürler Jinsei

 • elif

  bendede yaklaşık 5 senedir anksiyete bozukluğu var hemen hemen hergün uyuşmalarım oluyo gercekten işe yarıyosa yardım edin

 • birgül

  cok zor durumdayım neolur gercekten işe yarıyosa yardım edin.iki cocuğum var onlarlabile uğraşamaz hale geldim artık yardım edin ama gercekten işe yarıyosa dudrumum yok alıpta işe yaramıyosa yanarım.şimdden saolun

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7617
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1196

  Sponsor Bağlantılar