Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışması

Tv 03 Kasım 2009
943

Kanal D ekranlarında yepyeni bir yarışma başlıyor…Gündüz kuşağında yayınlanacak “321 Pişir” adlı yarışma İngiltere BBC’DE  tam 15 yıldır  “Ready, Steady, Cook”adıyla yayınlanıyor..Çok beğenilen ve izlenilen bu yarışmayı Kamil Güler sunacak…Yarışmanın kurallarına gelince;İşinde başarılı iki usta aşçı kendilerine yamaklık yapacak yarışmacıların getirdiği 10 lira tutarındaki 5 malzemeden en az 3 çeşit yemek yapacaklar.

Aşçılar, stüdyoda ilk kez gördükleri bu malzemelerden anında menü hazırlamakla kalmayacaklar, aynı zamanda tüm bu yemekleri 25 dakikada pişirecekler. Krize dayanıklı, sağlıklı, pratik ve leziz tariflerin yer alacağı 3-2-1 Pişir’de günün en lezzetli menüsünü kimin yaptığına stüdyodaki seyirci karar verecek ve günün birincisi belirlenecek.
Eldeki malzemeden harika sofralar hazırlayıp her gün izleyicisine en az 6 çeşit yemek tarifi veren bu eğlenceli programda yemek yapmanın püf noktalarını, mutfağa dair küçük ip uçlarını da bulabileceksiniz. 3-2-1 Pişir, pratik ve ekonomik mutfak anlayışıyla Türk izleyicisinin ilgisini çekecek. Kısıtlı bütçeyle, sınırlı malzemeyle ailelerine güzel yemekler yapmak isteyen ev hanımları, ailelerine pratik ve çabuk  yemek hazırlamak isteyen çalışan anneler 3-2-1 Pişir sizin için başlıyor.

321-pisir

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kanal D 3-2-1 Pişir Yarışması” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar