Kaş Almanın Püf Noktaları…

Güzellik 30 Kasım 2009
520

Herşeyin püf noktası olduğu gibi kaş almanında püf noktaları var.Bayanların değer verdikleri önemli noktalardan biridir kaşları..Kaşlar ifadenizi biçimlendirir..Yanlış alındığı zaman kötü sonuçlar doğurabilir.
Kaşlarınızı doğal ve düzgün şekil vererek forma sokmak istiyorsanız dikkat etmeniz bir  gereken bir kaç nokta…
lk olarak kaş fırçasıyla kaşlarınızı tarayın. Böylelikle fazlalık haline gelen tüyleri daha rahat görebilirsiniz. Sonra uzun olduğunu düşündüğünüz tüyleri bir makas yardımıyla kesin. Bu işlemden sonra kaşlarınızı daha rahat alırsınız.Kaşlarınıza en doğal ifadeyi kazandıracak şekli verebilmek için alınacak yerleri önceden belirlemeniz gerekir. Bir göz kalemi alın ve burnunuzun kenarına dik gelecek şekilde tutun, kaşınızın başlangıç noktasını belirleyin. Unutmayın kaşınız kalemin denk geldiği yerden başlamalıdır. Sonra kalemi göz bebeğinizin bitiş noktasından

kas-alma

kaşınıza paralel tutun, bu nokta da kaşın bittiği yer olmalıdır. Kaşlarınızı bu hat çerçevesinde biçimlendirin.
Kaşlarınızın şeklini belirledikten sonra cımbız yardımıyla tüylerinizi, çıkış yönlerine göre alın. Kaşlarınızı her zaman tek tek alın, aralarda boşluklar bırakmayın. Kaşınıza kavis verirken dikkatli olun; unutmayın kaşınızın kavisi, gözünüzün ortasına denk gelmelidir.
Trendleri göz ardı etmeyin. Artık doğal ve kalın görünümlü kaşlar moda. İnce ve yay biçimde alınmış kaşlar çoktan out oldu. Zaten ince kaşlar yüzü daha yaşlı gösteriyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kaş Almanın Püf Noktaları…” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar