Sinem Saniye Are We In Love En Çok Sevilen Şarkı Oldu..

Aktüel 22 Aralık 2009
779

Dünya çapında ün salmaya devam ediyoruz…ABD’nin New York kentinde yaşayan genç ve başarılı müzisyen Sinem Saniye’nin “Are We In Love” adlı şarkısı “Indi Music TV”de düzenlenen yarışmada dinleyenlerin en çok sevdiği şarkı seçildi.
Finalde Yunanlı grubun “Constantinepole 1453” isimli politik şarkısıyla başabaş yarışan Sinem Saniye, kendisine oy verenlerin desteğiyle ABD’de bağımsız müzisyenlerin TV kanalında en çok oyu alan müzisyen olmayı başardı.


Indi Music TV yetkilleri tarafından genç müzisyene gönderilen kutlama mesajında, Saniye’nin “yarışmada en çok oy alan müzisyen olduğu, şarkısının, vokallerinin ve video klibinin inanılmaz derecede iyi” olduğu bildirildi. Kanal yetkilileri Saniye’nin yarışmayı resmen kazandığının yarın stüdyoda yapılacak programda açıklanacağını kaydettiler.

sinemsaniye

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sinem Saniye Are We In Love En Çok Sevilen Şarkı Oldu..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7492
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1099

Sponsor Bağlantılar