Bayanlar için Tuvalet (WC) Aparatı

Aktüel 11 Ocak 2010
910

Sonunda buda oldu..Bayanları sıkıntısı daha doğrusu bazı yerlerde sıkıntısı olan W C sorununa Bursalı bir iş adamı çözüm getirmiş..Yurtdışında görerek Türiye’ye getirttiği ve bayanların tuvalet ihtiyaçlarını ayakta karşılamaya yarayan bu aparat büyük ilgi görmüş..Bu yardımsever işadamına Almanya,Yunanistan ve İsviçre’ninde aralarında bulunduğu 11 ülkeden  bayilik teklifide gelmiş..

Firmanın Koordinatörü’nün yaptığı açıklama da;ürünün tanıtımında özellikle vatandaşları tuvaletlerden bulaşması muhtemel hastalıklara karşı bilgilendirdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

Araştırmalara dayanarak insanlara 50’ye yakın hastalığın tuvaletlerden bulaştığını, her yıl 10 çocuğun da bu hastalıklardan yaşamını yitirdiğini, ürünümüzün de tuvaletlerden bulaşması muhtemel hastalıklara karşı pratik kullanımıyla hijyenik çözüm sunduğunu anlatıyoruz. Bu anlattıklarımız çerçevesinde ürünümüzü kullanan kadınlardan müthiş olumlu tepki aldık. Ürünü kullanan kadınlar çok memnun kaldıklarını söyledi.En önemlisi halka açık yerlerdeki tuvaletlerde büyük sıkıntı yaşayan kadınların sıkıntıları bu ürünle sona erdi. Türkiye’de kadınlar Feminy’ye alışmaya çalışıyor.” diye belirtti..

wc-aparat-1

wc-aparat-2

wc-aparat-3

wc-aparat-4

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bayanlar için Tuvalet (WC) Aparatı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
139
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
340
Banyolar Rengârenk

Banyolar Rengârenk

24 Aralık 2016
444

Sponsor Bağlantılar