Kafeinli Göz Roll-on’u ile Gözaltı Torbalarına Son…

Güzellik 05 Ocak 2010
586

Gözaltı torbaları ve kötü bir görünüme sebep olan göz halkalarından kurtulmak istiyorsanız;Garnier’in yeni çıkarttığı harika bir ürün var.Kahvenin canlandırıcı etkisinden esinlenerek geliştirdiği ve Avrupa’da 2009 yılının en iyi ürünü seçilen Garnier Kafeinli Göz Roll-on’u şimdi Türkiye’de satışa sunuldu…
Ödül almasının yanısıra en iyi göz bakım kremi de seçilen Garnier  Kafeinli Göz Roll-on’u İngiltere’de her 15 saniyede bir satılıyormuş..

Garnier Kafeinli Göz Roll-On’un formülündeki kafein, göz altı torbalarını indirmeye yardımcı olmak için özenle seçilmiştir.


Halkalar için
Garnier, estetik masaj tekniklerinden esinlenerek ilk defa bir göz bakım ürününde roll-on teknolojisini kullandı. Şişkinlik giderici masaj uygulaması yapan, serinlik veren bilye ile göz altı halkalarının görünümü azalır. Ayrıca nemlendirici jel formülün içerdiği üzüm anti-oksidanları göz altınıza sağlıklı bir ışıltı kazandırır.
SONUÇ
Göz altı torbaları ve halkaları azalır:
Torbalar………-%12 azalır.
Halkalar………-%11 azalır.
4 haftada gözle görülebilir sonuç! Daha dinç bakışlar!

kafeinli-goz-rollon
50 bayan üzerinde 4 hafta süre ile yapılan klinik test sonucu.
Kafeinli Göz Roll-On’u hem bayanlar hem de erkekler rahatça kullanabilir, gün içinde tekrar kullanmak için çantalarında taşıyabilirler.
Önerilen tüketici fiyatı: 14,99 TL’dir.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kafeinli Göz Roll-on’u ile Gözaltı Torbalarına Son…” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar