Nilda Ferhan Efeçınar İsminizdeki Harflerin Şifreleri

Aktüel 25 Ocak 2010
4870

Alişan ile Çağla Şikel’in show Tv’de sunduğu “Herşey Dahil” programına katılan Kuantum uzmanı Nilda Ferhan Efeçınar,isminizdeki harflerin şifreleri hakında bilgiler verdi..
Kuantum Eğitim Danışmalık’ın kurucusu Nilda Ferhan Efeçınar, üniveristede matematik eğitimi almış bir kuantum koçu. Sol beynini daha fazla kullandığı düşünülen bir insanın, kuantum fizik ile ilgilenmesi enteresan.


“İlk önce Reiki eğitimi ile başladım. Gerek zihinsel, gerekse biyolojik olarak kendi hayatımdaki değişimleri gördüm. O dönemde, ‘What The Bleep Do We Know’ (Ne Biliyoruz ki?) isimli belgeseli izledim. Bu konuyla ilgili çok eğitim aldım, kitaplar okudum ve sistemi oluşturmaya çalıştım. ‘Bunu insanlara nasıl anlatacağım’ diyordum. Geçmiş bilgilerle, gelecek arasındaki bağlantıyı kurabilmek bir yetenek. Bu ilişkilendirmeyi yapamayan insanlar da var.” 1900’lü yıllardan sonra yapılan araştırmalarda maddenin olmadığı, her şeyde ‘saf enerji olduğu’ açıklanmış. Dokunduğumuz her şey sıkıştırılmış enerji, hissettiklerimiz ise saf enerji formu. Efeçınar, klasik fizikte ışığın doğrusal ilerlediğini belirtiyor, ancak ünlü kuantum fizik bilimcisi Max Planck ışığı doğrusal değil, dalgacık-parçacık halinde yağmur damlaları şeklinde dağıldığını ortaya koymuş. Einstein ise buna ‘foton’ demiş. “Planck, en küçük enerji parçacığına kuant adını verdi, kuantum fiziği, parçacık fiziği anlamına geliyor. Kütlesiz enerji, yoğunlaştırılmış olanların formunu değiştirir. Bu değişim madde görünümü almış şeylerde de olur, vücutlarımızda da. Düşünce, foton halinde hareket eder ve kütlesiz enerji değişebilen bir enerjidir. Klasik fiziğe göre, bir kader vardır. Dünyaya gelirsin, yaşar ve gidersin, zihnin ise hiçbir önemi yoktur. Ama kuantuma göre, tek bir yazgı yoktur, olasılıklar mevcuttur. Kişi bir tanesini hayat formu olarak yaşarken, olasılıklar oluşmaya devam eder. Bir yaşam formu geliştirmiş olabilirsiniz, geçmiş soyut, gelecek de soyuttur. An ise çok önemlidir, dolayısıyla seçim yaptığınızda düşüncenizi yaşam formu haline getirebilirsiniz.”“Kuantum Sıçraması”, “Kuantum Koçluk Programı” ve “Kuantum Diyarında Kelebekleri Özgürleştirme” isimli üç kitap yazan Nilda Efeçınar, bireysel danışmanlık yaptığı kişilerle beş aşamada ilerlediklerini belirtiyor. “İlk aşamada, karşımdaki bireyi dinliyor ve hayatında yaşadıklarını öğreniyorum. Böylece inanç kalıpları ve korkularını anlayabiliyorum. Seanslar bazen 5, bazen 7 saat sürebiliyor.” Efeçınar, diğer 4 aşamayı; “Nasıl yaşadığını hissedersin”, “Buna gerçekten inanıyor musun?”, “Hak ettiğini düşünüyor musun?” ve “Karar verme” başlıkları altında topluyor. Efeçınar, kişilerin günlük hayatta bu olumlamaları yapabileceklerini söylüyor. “İstedikleri aşk, para, kariyer ise arzu ettiği detayları maddeler halinde yazıp 21 gün boyunca tekrarlayacaklar.” Olumlamalarınızı yaparken, 21 günün sonunda 1 haftalık nadas dönemini unutmayın..

nilda-ferda-efecinar-isim-analizi

Harflerin bilinmeyen anlamları

A: Atılgan-enerjik
B: Ön sezileri kuvvetli
C: Konuşma ve yazma yetenekleri olan
Ç: Zevk sefa düşkünü
D: Üstün güçlere sahip
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
F: Uysal, güvenilir
G: İnatçı kişilik, gerginlik
H: Sakin ve durağan
I: Hassas
İ: Kırılgan
J: Kaprisli ve kıskanç
K: Başarılı, unvan sahibi
L: Sanatsal yeteneğe sahip
M: Ticarete yatkınlık
N: Sağduyulu
O: Gizliliği sever
Ö: İçine kapalı
P: Kendinden emin
R: Sert yapıya sahip
S: Hayalperest
Ş: Çok üretken ve güçlü
T: Duygularını zor açabilen
U: Durgun, çok ağır hareket eden
Ü: Başarısı sürekli engellenen
V: Kendi içine dönük, umursamaz
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar
Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven.
İsminizdeki harflere dikkat
Bazı harfler isim içinde yan yana geldiğinde ortaya çıkan anlamları da kişilikler hakkında bilgi veriyor;
Rh: Hayatta zor koşullarla karşılaşma
Sa : Para konusunda olumlu ve proje üretebilen
La ve lu: Proje üretebilen
Da ve du: Sağlıklı ve işte başarılı
Çe ve çi: Para kazanan ama elinde tutamayan
Lu ve bu: Aşkta güzellikler yaşayan
Cu: Önü açık ve şanslı
Ku ve ka: Kariyerinde çok yükselen

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Nilda Ferhan Efeçınar İsminizdeki Harflerin Şifreleri” hakkında 75 yorum var

 • perihan demirci

  14.06.1960 doğumluyum iki kızım var yıldız demirci 21.06.1994 asena demirci 26.06.1995 yorumlarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler saygılarımla

 • servet korkmaz demirci

  ismimi analiz ederseniz sevinirim.birde çocuklarımın adı şafak ufuk uğur demirci…teşekkürler

 • aysun

  merhaba;
  ismim aysun yentür 09.03.1979 doğumluyum ismimi analiz edermisiniz

 • çetin arslan 08.08.1974 doğumluyum ismimi analız edermisiniz yeni isim ne olmalı

  ismöimi değiştirmek isterım ne olsun acaba

 • vedat öztürk

  slm ben vedat öztürk 24.03.1955 doğumluyum ismimin analizini yaparmısını.şimdiden tşkler.

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7581
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1167

  Sponsor Bağlantılar