2010 Bahar Trendleri

Moda 23 Şubat 2010
895

Şunun şurasında kaç ay kaldıki Bahara..Havaların az da olsa sıcak gitmesi yalancı Baharı şimdiden yaşatır oldu bize… Modacılar 2010 Bahar trendlerinde süper patlamalar yaşanacak diyorlar..
Kalın baskılar
Bu trend ile sokaklarda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Birbirine uymayan motiflerle ve renklerle bunu aşırıya götürün. Ama bize göre, siyah ve gri tonlarda kalın taş baskılarlı eşleştirerek ve bazı komik altın aksesuarlarla bir önermeden daha fazlasını yapabilirsiniz


Çift kat kot

Bu trendin tek özelliği kumaştır. Taşlanmış kotları açık renkli kot tişörtlerle eşleştirin, yırtıkları yamalayın yada

bunların hepsini bir arada yaparak dışarıya çıkın.
Ten rengine yakın tonlar
Pembe renk tonlarının feminen gölgeleri bir süredir öngörülüyordu ama baharın istisnası yok. Caddelerin kızsal pembe tonlara kısıtlaması yok ama bu trende taze bir giriş yapmak için, yumuşatılmış ten rengine yakın tonlar seçin.
Çicekler
Nergisin doğal görünümü yaz ve bahar aylarında çiçek baskısının dirilişini gösterir ve caddelerde heryer çiçek desenleriyle kaplıdır.
Yeni moda püsküller
Püsküller son zamanlarda moda dünyasında büyük bir yere sahipler. Ancak bu sezon 20’lerin modası yerine daha çok kovboy tarzı hakim. Yeleğinizi sarkık beyaz bir tişörtle eşleştirin ve doğal bahar görünümü için siyah tozluk ve topuklu ayakkabılarla bu kombinasyonu tamamlayın.
Cin pantolonlar
Haremler, Alaaddin ve Cinler, istediğiniz şekilde isimlendirin. Yaklaşık olarak hepsi aynı şey demek. Bu sezon sokaklar değişik yeni gölge ve şekillerle süslenecek. Rahatlık açısından tamamen mükemmel bir trend.
Orta topuklar
Pratik elbiseler için ideal olan bu ayakkabılar ile iş yerinizde stil ve konforu bir arada sağlayabilirsiniz.
All-in-ones
Bu trendi durdurmanın bir yolu yok çünkü bu trendsokaklarda çok popüler. Yeni sezonda heyecan vericiler.
Kolyeler
Bunu seviyoruz çünkü kolyeler kıyafetinizi canlandırmak için kolay ve etkili bir yol ve istediğiniz kadar yaratıcı olabileceğiniz bir trend. Bu trendin tek bir kuralı var o da büyük ve kalın kolyeler tercih etmek.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2010 Bahar Trendleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar