Ayşenur Yazıcı Çinli Bebeğin Annesi Yalan Çıktı

Aktüel 16 Şubat 2010
1048

Ayşenur Yazıcı’nın Dök İçini adlı programına katılarak kısır olduğunu ve evlat edindiği çocuğun Çinli olduğundan şüphelendiğini söyleyen kadın Okan Bayülgen’in programından tüm gerçeği açıkladı…Gizem Demir, ortaya çıkan bu karakterin Şahan’ın “Nevriye Budak” tiplemesinden etkilendiğini söyleyen Demir, Ayşenur  Yazıcı’nın programına katılan kişilerin samimiyetinden şüphe ettiği için böyle bir işe kalkıştığını anlattı.


Çin’de çalışan eşinin yanına gittiğini ileri süren bir kadın bebeğinin olmasını çok istediğini ileri sürerek canlı yayında bir Türk Televizyonuna bağlandı. Eşinin “taşıyıcı anne” var öyle bebek sahibi olalım” önerisini kabul ettiğini ileri süren ve 9 ay sonra kucağına Çinli bir bebek verildiğini anlatan kadın “bu hiç Türk’e benzemiyor” diye dert yandı. Oysa kısır olan bir kişinin yumurtası olmayacağı için taşıyıcı anne vasıtasıyla anne olamayacağı açıktı.

aysenur-yazici

Bu durumda ortaya çıkan gerçek, kadın ya çok cahil ya da konuşma yalandı. Veya kadın televizyoncuları işletiyordu. Böyle bir olay karşısında bir başka gerçek daha ortaya çıkıyordu. O da şuydu: Ya televizyon programcıları tecrübesizdi ve kadının durumunu araştırmadan yayına almışlardı. Ya da birçok kadın programında olduğu gibi bu da “cast”tı.” diye yazmıştı.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ayşenur Yazıcı Çinli Bebeğin Annesi Yalan Çıktı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7450
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1074

Sponsor Bağlantılar