Gönülçelen Dizisi 26 Şubat 1.Bölümü Başlıyor..

Tv 24 Şubat 2010
1168

Atv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor..Güzeller güzeli Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in paylaştığı “Gönülçelen Dizisi” 26 Şubat Cuma Günü Atv ekranlarında başlıyor..
Dizinin konusuna Gelince,Çiçekçi kız Hasret, ayrı annelerden olan ablası Gülnaz, kardeşi Kadir ve özgür ruhunu dizginleyemeyen babası Burhan ile birlikte yoksul bir hayat sürmektedir.
Üniversitede müzik hocası olan akademisyen Murat’ın beste ve düzenlemeleri için bütün ünlü sanatçılar sırada beklemektedir. Son zamanlarda geniş çaplı, saygın ve büyük bir konserin tasarımını üstlenmiştir. Kendisini kariyeri için dönüm noktası olan bu projeye vermişken sokakta aniden karşısına çıkan bir çiçekçi kızı işinin, projesinin ve hatta hayatının içine alacağından bihaberdir.


Kırık dökük evlerin doldurduğu fakir sokaklardan, pahalı vitrinlerin sıralandığı caddelere uzanan bu aşk hikayesi, izleyen herkesi, her türden keyifli bir müzik eşliğinde sürükleyecek.
İşte Gönülçelen dizisincen  ilk kare resimler

 

 

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Gönülçelen Dizisi 26 Şubat 1.Bölümü Başlıyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar