Jonas Brothers (Who I’am) Şarkısı

Aktüel, Müzik 16 Şubat 2010
1997

2005 senesinde New Jersey’de, daha küçük yaşta müzikle ilgilenmeye başlayan Joe (vokal, klavye), Nick (vokal, ,bateri, gitar, piyano,) ve Kevin (gitar,) Jonas kardeşler tarafından oluşturulan Jonas Brothers, Nick’in daha yedi yaşındayken Broadway müzikallerinde sahne almasıyla müzik dünyasına giriş yaptı.2003’te “Joy to the World (A Christmas Prayer)” adlı ilk single’ını yayımladıktan sonra Columbia Records ile anlaşan Nick, 2004 senesinde ilk albümünün kayıtlarına başladı. Aynı dönemde kardeşi Joe da Nick’in izini takip ederek birkaç müzikalde sahne almaya başladı. Joe ve Nick 2005’te Columbia Records’un patronu Steve Greenberg’in önerisiyle yanlarına kardeşleri Kevin’ı da alarak “Jonas Brothers”ı hayata geçirdiler.

2005 yılı içerisinde Kelly Clarkson, Jesse McCarthy, Backstreet Boys ve The Click Five gruplarıyla birlikte sahne almaya başlayan Jonas Brothers, 2006’da It’s About Time adlı ilk albümünü yayımladı. Albümle listelerde istediği başarıyı yakalayamayan grup, “Mandy” ve “Year 3000” adlı parçaları single olarak piyasaya sürdü. Albümün satışlarının da düşük olması sebebiyle Columbia Records grupla olan anlaşmasını sonlandırırken, Jonas kardeşler 2007’nin başında Hollywood Records’a geçiş yaptı.

2007 yılında kendi isimleriyle aynı ismi taşıyan ikinci stüdyo albümünü yayımlayan Jonas Brothers, albümün prodüksiyonunda John Fields ile biraraya geldi. Billboard 200 listelerinde 5 numara olmayı başaran grup, en iyi çıkışı 3. single’ları “S.O.S.”in Billboard Hot 100’de 17 numara olmasıyla yakaladı. Grup, kadrosunda üç kardeşin yanı sıra John Taylor (gitar), Greg Garbowsky (bas gitar), Jack Lawless (davul) ve Ryan Liestman (klavye)’ı da bulunduruyor.

Jonas Kardeşler bir teen pop rock grubudur. Jonas Brothers şu anda ailesiyle birlikte Los Angeles da yaşıyor. Ailenin en küçük bireyi Frankie daha 10 yaşında. Yaş sıralamaları Nick 17, Joe 20 ve Kevin 22 şeklindedir.

Jonas _Brothers

jonas-brothers-1
Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Jonas Brothers (Who I’am) Şarkısı” hakkında 6 yorum var

 • dilara

  yaaaaaaaaaa bana baby müziğini gösterin çok seviyorum yaaa

 • ßUSE

  bende o şarkıyı çook seviyorum ve seni çook seviyorum nick çook tatlısın her gece rüyama giriyorsun <3<3<3<3<3<3<3

 • nick and me

  buse lütfen doğru konuş nick senin enişten bnimde eşim şarkıdaki yüzüğü bizim evlilik yüzüğümüzzz <3 <3 <3 <3

 • ayşenur

  nick seni çok seviyorum siz şaka mı ? yapıyosun dalga mı geçiyosunuz

 • ayşenur

  NİCK SENİ ÇOK SEVİYORUM BU ARADA ÇOK YAKIŞIKLISIN TATLIM

 • ceren

  joe sana hayranım ve sana çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk aşığım seni rüyamda görüyorum

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7581
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1167

  Sponsor Bağlantılar