Ömer Osman Korkmaz Yılancık Hastalığına Öneriler

Sağlık 24 Şubat 2010
554
24 Şubat Çarşamba Günü Nur Ertürk’le Her Sabah programına katılan Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz yılancık hastalığına çare olacak bilgi verdi.İlk önce yılancık hastalığı nedir belirtileri nelerdir onu öğrenelim
Yılancık hastalığı, vücudun derisi veya muhat gışaları içinde iltihap hâsıl olmasıyla kendisini gösteren mikroplu has talıklardan birisidir.Yılancık, vücudun birçok yerlerinde görülebilirse de en zi yade görüldüğü yer yüzdür. Buna (yüz yılancığı) derler.
Mikropla bulaşan insanda hastalık kırıklık, yorgunluk, baş ağrısı, halsizlikle başlar. Ateş, bir titreme ile, az zamanda yüksek dereceye çıkar. Yüzün mikrop giren yerin de bir kırmızılık belirir. Bu kırmızılık gittikçe genişler. Kıza ran saha sağlam olan deri kısımlarından yılankavi bir hudut ile ayrılmıştır. (Bunun için yılancık demişler). Kızaran yerlere el ile dokunulursa düz, parlak ve ağrılıdır. Hastanın dili paslı, iştahı yoktur. Yüzü gittikçe şişer.
Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz!ın önerisi;
Yılancık hastalığına yakalananlar 215 gün boyunca tuzsuz tam buğday ekmeği tüketsinler
Tam buğday unu ile yapılan çorbadan içsinler
Kalitesive Ph değeri yüksek su kullansınlar
Tuzsuz tereyeğı tüketsinler
15 gün boyunca farklı yiyecekler tüketmesinler…Bu kurallara uyanları 15 gün sonra yılancık hastalığının semptonlarının azaldığını görecekler..
omer_osman

24 Şubat Çarşamba Günü Nur Ertürk’le Her Sabah programına katılan Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz yılancık hastalığına çare olacak bilgi verdi.İlk önce yılancık hastalığı nedir belirtileri nelerdir onu öğrenelimYılancık hastalığı, vücudun derisi veya muhat gışaları içinde iltihap hâsıl olmasıyla kendisini gösteren mikroplu has talıklardan birisidir.Yılancık, vücudun birçok yerlerinde görülebilirse de en zi yade görüldüğü yer yüzdür. Buna (yüz yılancığı) derler.Mikropla bulaşan insanda hastalık kırıklık, yorgunluk, baş ağrısı, halsizlikle başlar. Ateş, bir titreme ile, az zamanda yüksek dereceye çıkar. Yüzün mikrop giren yerin de bir kırmızılık belirir. Bu kırmızılık gittikçe genişler. Kıza ran saha sağlam olan deri kısımlarından yılankavi bir hudut ile ayrılmıştır. (Bunun için yılancık demişler). Kızaran yerlere el ile dokunulursa düz, parlak ve ağrılıdır. Hastanın dili paslı, iştahı yoktur. Yüzü gittikçe şişer.Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz!ın önerisi;Yılancık hastalığına yakalananlar 215 gün boyunca tuzsuz tam buğday ekmeği tüketsinlerTam buğday unu ile yapılan çorbadan içsinlerKalitesive Ph değeri yüksek su kullansınlarTuzsuz tereyeğı tüketsinler15 gün boyunca farklı yiyecekler tüketmesinler…Bu kurallara uyanları 15 gün sonra yılancık hastalığının semptonlarının azaldığını görecekler..

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ömer Osman Korkmaz Yılancık Hastalığına Öneriler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Obezite Cerrahisi

Obezite Cerrahisi

23 Kasım 2017
131
Bademin Faydaları

Bademin Faydaları

28 Aralık 2015
1065
Acaba Hamile Miyim?

Acaba Hamile Miyim?

27 Kasım 2015
822

Sponsor Bağlantılar