Show Tv Türk Malı Dizisi

Dizi, Tv 28 Şubat 2010
857

Show Tv’de yepyeni bir komedi dizisi başlıyor..Başrollerinde ise Avrupa Yakası’nda “Şahika” ve “Dilber Hala” tiplemelerinden tanıdığımız Binnur Kaya ve komedi tarzında hızlı çıkışı yakalayan benimde sinema filmlerine en çok güldüğüm sanatçı Şafak Sezer paylaşıyor..


“Türk Malı” adlı sitcom’u ünlü senarist ve yönetmen Tayfun Güneyer yazacak.Dizi mart ayının başında ya da ortasında yayına hazır hale gelmesi planlanıyor..Dizide Binnur Kaya ev hanımını,Şafak Sezer ise gündüzleri postacılık, geceleri de piyanist şantörlük yapan kocasını canlandıracak!

turk-mali-dizi

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Show Tv Türk Malı Dizisi” hakkında 7 yorum var

 • nimet

  Gelmiş geçmiş en kötü dizi türk malı dizisi dir iğrenç espri ve iğrenç oyuncular var

 • gokan

  iğreeeeçn bir dizi one biçim oyuncular,hiç beğenmedim türk malı dizisi tam mal dizi

 • koray

  Türk Malı dizisi en kötü dizi dedim ve çıktı alsna ikinci bölüm,herşey kötü ve berbat.izlenmez.

 • Yilmaz

  Ya biz hayvanmiyiz da bu diziyi segredecegiz kötü hem de cok kötü bu karekterler ancak hayvanlar aleminde olur.

 • faruk

  Gelmiş geçmiş en kötü dizidir Türk malı oyuncular ve dekor bide yöneten çok kötüler,bide buna gülenler var

 • murat

  Ya kaldırın şu diziyi yayından,ben bukadar basit bir dizi görmedim ya iyi bişey yokmu içinde izlemem artık çok kötü Show tv uyaaaaan

 • su

  şafak sezeri ile beraber tümü ile iğrenç bir dizi. Rezillik diz boyu.Kültürsüzlüğün doruk noktası burada.21.yy ‘da bunun gibi yapımları yaptık diyerek sergilemek ne utanç verici. Bunları da ancak gerçekten mal olanlar izler ve de güler ..%58 eveti de bunlar vermedimi?Yazıklar olsun. Mahkemede de bu ismi kaldırmamalarına ne demeli?Adı, şarkısı, oyuncuları ile bir felaket. Kabus gibi..Midem bulanıyor benim onları gördüğümde ve tuvalete koşuyorum kusmak için..İnşallah birbirlerini yerler de bitirmek zorunda kalırlar..

 • İlginizi Çekebilir

  Sponsor Bağlantılar