Sonny’in Yıldızı Sterling Knight

Müzik 11 Nisan 2010
1193

Genç kızların gözdesi ve Sonny’in yıldızı  Chad Dylan Cooper (Sterling Knight’in)genç kızlar bayılıyor.5 Mart 1989 doğumlu Sterling’in  Spencer Shuga adında bir erkek kardeşi ve Samantha Scarlett adında bir kız kardeşi var.Çocukluğunun tümü Teksas’da geçmiş. Babası Meksikalı ve aynı zamanda Sterling’in menejeri. 17 Again filminde Alex O’Donnel olarak beş başrolden birinde oynadı. 2010’da Danielle Campbell ile birlikte oynadığı Yıldızla Randevu adlı Disney Channel filmi gösterime girmiştir.

Filmin baş karakteridir.Ve de dizideki ismi Christopher Wilde 6 yaşından bu yana gitar ve vurmalı çalgılar çalan Sterling, bir çok müzik kanalında göz önünde bulunmuştur.ve ayrıca ne tesadüf/so random) adlı skeçlerde oynamıştır.Şimdi ise müzik bestelemekte ve de so random ‘da oynamaya devam etmektedir.Disney channelın sponsorluğunda Bir filmi vardır.

Sterling_Knight

 Sterling-Knight-1

 Sterling- Knight-2

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sonny’in Yıldızı Sterling Knight” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar