İngilizlerin 80 Yaşındaki Popstarı Janey Cutler

Müzik 15 Mayıs 2010
494

Bu yaşta bu performansa hayran olmak lazım..İngiltere’de düzenlenen ‘Popstar’ yarışmasının bir başka versiyonu olan ‘Britain’s Got Talent’s’ yarışmasına yürümekte zorlandığı halde katılan 80 yaşındaki Janey Cutler’in performansı görenleri şaşırttı. ITV kanalındaki performansı internetteki video paylaşım sitesi Youtube’a yüklenen Janey Cutler’i 4 günde yaklaşık 2 milyon kişi izledi.
Yarışmaya Edith Piaf’ın ünlü şarkısı “Non, je ne regrette rien” şarkısının yine Piaf tarafından söylenmiş İngilizce versiyonu “No regrets”le (Hiç pişman değilim) katılan Cutler, çok beğenildi.

Janeycutler
Sahneye sunucunun yardımıyla gelebilen Cutler’ın, programın jürisi Simon Cowell’la yaşadığı diyalog da izleyenleri güldürdü. Hem jüriyi hem de diğer yarışmacıları kendine hayran bırakan Cutler şarkısını bitirdikten sonra bütün salon ayakta alkışladı.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“İngilizlerin 80 Yaşındaki Popstarı Janey Cutler” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar