Yıldız Asyalı Kimdir?Yıldız Asyalı Resimleri

Aktüel 22 Mayıs 2010
1078

Yıldız Asyalı 17 Eylül 1980 İstanbul doğumlu..Yıldız Asyalı çocukluğundan beri şarkı söyleme yeteneğine sahip olan biriydi. Sanatcı 5 yaşında piyano çalmaya başladı ve aynı sene solist olarak İstanbul Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu’nda görev almaya başladı.
Asyalı 12 yaşında Nabucco operasında “Kral Ve Ben” müzikalinde yer aldı. Sarah Brightman ile İstanbul Devlet Opera ve Balesi Orkestrası eşliğinde, 13 yaşındayken Lösemili Çocuklar Vakfı yararına düzenlenen konserde aynı sahneyi paylaştı. Sanatçı ayrıca birçok dizi de oyunculuk yaptı.


“Çocuk Kulübü”, “Eyvah Babam”, “Eyvah Kızım Büyüdü”, “Yasak Elma”,”El Gibi” ve “Limon Ağacı” gibi dizilerin, jenerik müziğini bestelemiş ve yorumlamıştır.
2008 senesinde Seda Telciler ve Burcu Canbas ile Yıldız Asyalı “Grup mp3” adlı grubu kurdu. Grubun ilk albümünde Sevmek Zamanı adlı şarkıdan hariç bütün şarkılarının söz ve müzikleri Yıldız Asyalı’ya aittir. Yıldız Asyalı’nın “Grub mp3” macerası pek uzun sürmedi. Çünkü grubun kurulduğu sene sanatçı gruptan ayrıldığını açıkladı.Yıldız Asyalı şimdi Evcilik Oyunu adlı yarışmada Sertaç Akkaya ile en ideal çift olma yolunda yarışıyor..
Yıldız Asyalı Resimleri

yildiz-asyali

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Yıldız Asyalı Kimdir?Yıldız Asyalı Resimleri” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7442
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1067

Sponsor Bağlantılar