Bergüzar Korel Yeni Dizi İle İddaalı Geliyor..

Aktüel 08 Haziran 2010
909

Bebeği Ali’yi dünyaya getirdikten sonra ortalarda pek gözükmeyen Bergüzar Korel Yepyeni bir dizi ile iddaalı geliyor..Yeni dizide Bergüzar Korel’e Bülent İnal Eşlik edecek.. Korel dizide bir pavyon şarkıcısını canlandırırken İnal ise halde çalışan kabzımal rolüyle seyircinin karşısına çıkacak.
Vatan gazetesinin haberine göre Bursa ve Mudanya yöresinde çekilecek dizide kasabada yaşayan bir ailenin pavyon kadınına aşık olan oğlunun hikayesi anlatılıyor. Yeni proje için 1 hafta önce imza atan Bülent İnal ve Bergüzar Korel projeden çok umutlu. Çekimleri Ağustos ayında başlayacak olan ve eski Türk filmleri tadında çekilecek dizi için hazırlıklara başlayan Korel’in sesini geliştirmek için Levent Yüksel’den şan dersleri aldığı öğrenildi. Güzel oyuncu canlandıracağı bu yeni karakterle birlikte şikayetçi olduğu Şehrazat karakterinden de kurtulmayı umuyor. Dizide Türk Sanat Müziği söyleyecek olan Korel’in kostümleri için terziler geceli gündüzlü çalışıyor.

berguzar_korel

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Bergüzar Korel Yeni Dizi İle İddaalı Geliyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7441
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1067

Sponsor Bağlantılar