Iron Baby(Demir Bebek) Video

Aktüel 03 Haziran 2010
766

Şu sıralar sinemalarda izlenme rekorları Kıran Iron Man’den esinlenerek küçük kızını Iron Baby çeviren baba video’yu Youtobe sitesine yerleştirdikten sonra tıklanma rekoru kırdı..
Küçük kızını özel efektler kullanarak Iron Man’e çeviren film yapımcısı babanın, videoyu YouTube’a yüklemesiyle bir anda olay haline geldi.
Iron Baby (Demir Bebek) adlı video, Margaret’ın bir bebekten, demirle kaplı süper kahramana dönüşmesini anlatıyor ve şimdiye dek 3 milyona yakın hit aldı.
Kısa film, Margaret’ın babası Patrick Boivin tarafından hazırlandı.


3-D sanatçısı Jocelyn Strob Simard, filmin özel efektlerini hazırlarken, filmin internet ortamındaki başarısı, Boivin’e Hollywood’un ünlü yapımcılarından teklifler getirmiş.
“Bizimle çalışmak isteyen firmalara, birlikte neler yapabileceğimizi göstermek istedik” diyen Boivin, kızıyla birlikte daha çok film hazırlamak istediğini de sözlerine ekledi.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Iron Baby(Demir Bebek) Video” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7441
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1067

Sponsor Bağlantılar