Münevver Karabulut’un Katledildiği Oda Fotografları

Aktüel 22 Haziran 2010
1598

Geçtiğimiz yıl Mart ayında Cem Garipoğlu tarafından başı kesilerek hunharca öldürülen Münevver Karabulut’un katledildiği odanın resimlerine ulaşıldı..Habertürk bu fotografları buldu ve kamuoyuna sundu..

HABERTÜRK muhabirleri, Münevver Karabulut’un sevgilisi Cem Garipoğlu tarafından öldürüldüğü vahşet odasının olaydan sonra çekilmiş fotoğraflarına ulaştı. Fotoğraflarda iki sevgilinin boğuştuğu dinlenme (josephin) koltuğu, Cem’in, Münevver’in kafasını testereyle kestiği yer, duvarlara sıçrayan kan izleri, kanları silmekte kullanılan bezler ile babası Mehmet Nida Garipoğlu’na ait kanlı gömleği koyduğu poşetler yer alıyor.

cinayetoda


Cem’in kıskançlık krizine girerek Münevver’i öldürdüğü Bahçeşehir’deki villada inceleme yapan polis, dikkatiyle pek çok ipucuna ulaştı. Evin çeşitli yerlerinde silinmiş ama tam çıkmamış kan izleri takip edildiğinde vahşetin televizyon izlenen ve Playstation oyun seti bulunan odada gerçekleştiği anlaşıldı.
Odadaki duvar dibinde iki sevgilinin kıskançlık yüzünden çıkan tartışmanın ardından uzun süre boğuştuğu dinlenme koltuğu (josephin) bulunuyor. Cem Garipoğlu genç kıza ilk bıçak darbelerini bu koltuğun üzerinde vuruyor. Ardından koltuğu öne çekerek kanlar içinde kalan genç kıza koltuk ile duvar arasında birkaç darbe daha vuruyor. Bu sırada genç kızın kanları duvara da sıçrıyor. Garipoğlu ardından genç kızın başını da testereyle burada gövdesinden ayırıyor. Cem Garipoğlu vahşetin ardından odanın zeminine yayılan kanları temizleyip delilleri yok etmeye çalışıyor. Ancak gerek duvar kâğıdına gerek odadaki bordo koltuğa sıçrayan kan izleri dikkatli bakan polislerin gözünden kaçmıyor. Tüm deliller kare kare fotoğraflanıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Münevver Karabulut’un Katledildiği Oda Fotografları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7567
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1159

Sponsor Bağlantılar