Pelin Karahan İbrahim Kendirci Evleniyor mu?

Aktüel 01 Haziran 2010
1041

Kavak Yelleri dizisi’nin başarılı iki oyuncusu İbrahim Kendirci ile Pelin Karahan Evlilik yolunda ilerliyorlar..Başarılı oyuncu Pelin Karahan, Elele dergisine samimi açıklamalarda bulundu. İki yıldır Kavak Yelleri dizisindeki rol arkadaşı İbrahim Kendirci ile aşk yaşayan oyuncu, evliliğe hiç de uzak olmadığını belirtti.
“Evliliğe çok sıcak bakıyorum. Şu yaştan önce yada sonra gibi bir takıntım yok. Her an her şey olabilir. Bence evlilik çok güzel şey… Kimi çok korkar ve kaçar ya da ‘zaten mutluyuz’ diyerekevlenmek istemez ya, ben bunlara hiç katılmıyorum” diyen Karahan, söz çocuğa geldiğinde ise geri adım attı: “Evlilik evet ama çocuk sonra… Çünkü çocukhayatı tamamen bağlayan bir şey.”
oyuncu Pelin Karahan, Elele dergisine samimi açıklamalarda bulundu. İki yıldır Kavak Yelleri dizisindeki rol arkadaşı İbrahim Kendirci ile aşk yaşayan oyuncu, evliliğe hiç de uzak olmadığını belirtti. “Evliliğe çok sıcak bakıyorum.

pelin-karahan-ibrahim-kendirci

Şu yaştan önce yada sonra gibi bir takıntım yok. Her an her şey olabilir. Bence evlilik çok güzel şey… Kimi çok korkar ve kaçar ya da ‘zaten mutluyuz’ diyerekevlenmek istemez ya, ben bunlara hiç katılmıyorum” diyen Karahan, söz çocuğa geldiğinde ise geri adım attı: “Evlilik evet ama çocuk sonra… Çünkü çocukhayatı tamamen bağlayan bir şey.”

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Pelin Karahan İbrahim Kendirci Evleniyor mu?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7441
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1067

Sponsor Bağlantılar