Sultangazi’deki Ofiste Hayalet Görüntüleri İzle

Aktüel 16 Haziran 2010
888

İstanbul Sultangazide’ki bir ofiste kameralara yansıyan hayalet görüntüleri panik yarattı..İstanbul Sultangazi’de bir işyerine ait gece görüş özelliği olan güvenlik kamerasına takılan görüntüler, ‘hayalet’ korkusu yaşatıyor.
Israrla görüntünün montaj olmadığını savunan işyeri sahipleri, önce mahallenin cami imamının kapısını çaldı.


İmamın “Belki yatır ya da şehit mezarı vardır” yanıtıın veren işyeri sahipleri, en çok mahallelinin ilgisinden memnun. Dükkana akın eden mahalleli, “Casper İstanbul’da” esprileri yaparak hem eğleniyor hem de korku yaşıyor.Sultangazi Esentepe Mahallesi’ndeki işyerinin gece görüş özelliği bulunan güvenlik kamerası kayıtlarına ilginç bir görüntü yansıdı.
Kapalı olan işlerinde tavandan bir ışık içeri girip, orta yerde kalıyor. Sürekli şekil değiştiren beyaz renki silüet adeta transparan bir çember içinde duruyor. Zaman zaman da hareket ettiği de fark edilen görüntü kafa, kol ve bacak şekilleriyle insan vücudunu anımsatıyor. Yaklaşık 3 dakika boyunca kameranın görüş alanı içinde olan görüntü, daha sonra hızla tavana doğru süzülüp kayboluyor.
İHA


İstanbul’da hayalet paniği | video.mynet.com

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Sultangazi’deki Ofiste Hayalet Görüntüleri İzle” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7441
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1067

Sponsor Bağlantılar