Efe(Dağhan Külegeç)Kavak Yellerine Döneceğini Açıkladı..

Dizi 23 Temmuz 2010
933

Efe’nin Kavak Yelleri dizisine dönüp dönmeyeceği yılan hikayesine dönerken hayranları da Dağhan Külegeç’in diziye biran evvel dönmesi için sabırsızlanıyor..Bu kez açıklama Dağhan’ın bizzat kendisinden geldi..Arkadaşlarıyla yemek yerken görülen Dağhan Külegeç, gazetecilerin ‘Kavak Yelleri’ dizisine dönüp dönmeyeceğiyle ilgili sorusuna cevap verdi.


Arkadaşlarıyla yemek yerken görülen Külegeç, gazetecilerin ‘Kavak Yelleri’ dizisine dönüp dönmeyeceğiyle ilgili sorusuna “İlk defa açıklıyorum diziye dönüyorum. Ağustos ayının ilk günlerinde çekimlere başlıyorum” dedi. Ayrılma sebebi olarak yönetmen Jale İncekol’a sandalye fırlattığı iddiasının hatırlatılması üzerine ise “Külliyen yalandır kimsenin kafasına bir şey fırlatmadım. Sadece tabureyi yere attım” diye cevap verdi. Genç oyuncu ayrıca Sarp Apak’la beraber iyi bir ekip olacaklarını düşündüğünü söyledi.

daghan-kulegec

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Efe(Dağhan Külegeç)Kavak Yellerine Döneceğini Açıkladı..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

19 Temmuz 2015
1374

Sponsor Bağlantılar