Komedi Dükkanı Ne zaman Hangi Kanalda Başlıyacak?

Aktüel, Tv 10 Temmuz 2010
526

Askerden dönen Tolga Çevik Komedi Dükkanını yeniden açıyor…Tolga Çevik’in olay yaratan “Komedi Dükkânı”nın yeni bölüm çekimleri eylül ya da en geç ekim ayı gibi başlayacak.Ancak “Komedi Dükkânı”nın hangi kanalda açılacağı henüz belli değil.Plato Film’in “Komedi Dükkânı” için TRT ile yapmış olduğu sözleşme çoktan bitti.
Ancak taraflar arasındaki sözleşmede şöyle bir koşul var ve o hâlâ geçerli.Buna göre “Komedi Dükkânı” için ilk pazarlık yapma hakkı TRT’nin…


Plato Film, “Komedi Dükkanı”nı tv8’den TRT’ye geçirince kurumla reyting anlaşması yapmıştı. Anlaşmaya göre TRT, bölüm başına 120 bin lira ve fazladan alacağı her reyting için 20 bin lira ödemişti.Bu anlaşmaya göre TRT, “Komedi Dükkânı” için Plato Film’e bölüm başı ortalama 180 bin lira ödemişti.

komedi-dukkani
Reyting sisteminden çıkan TRT, yeni dönem için bölüm başına 180 bin lira ya da daha üstü bir para ödemeyi taahhüt ederse Plato Film, teklifi kabul edecek.
Aksi takdirde Plato Film, Tolga Çevik’in “Komedi Dükkânı”nı ısrarla isteyen Kanal D, atv ve Show TV ile pazarlık masasına oturacak.
Dört kanaldan hangisi daha çok para verirse Tolga Çevik’in “Komedi Dükkânı” yeni yayın döneminde orada başlayacak.

Ali Eyüboğlu / Milliyet

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Komedi Dükkanı Ne zaman Hangi Kanalda Başlıyacak?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
138
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
339
Banyolar Rengârenk

Banyolar Rengârenk

24 Aralık 2016
443

Sponsor Bağlantılar