Stephen Hawking’e Göre Uzaylılar

Aktüel 11 Temmuz 2010
986

Evrende yanlızmıyız sorusuna Stephen Hawking,gelişmiş teknolojiden faydalanarak cevap verdi…Dünyanın en büyük fizikçisi Stephen Hawking kısa bir süre önce yüzyıllardır insanların aklını kurcalayan “evrende yalnız mıyız?”

sorusuna bir açıklık getirip uzaylıların var olduğunu öne sürmüştü. 21 yaşındayken tedavisi olmayan ALS hastalığına yakalanarak sinir sistemi felç olan Hawking bu iddiasını daha da ileri götürerek var olduğuna inandığı dünya dışı olası canlıların resimlerini de çizdi.

uzaylilar

Hawking, Discovery Channel’daki “Evrenin içinde” isimli programda yüksek bilgisayar teknolojisi kullanarak yarattığı dünya dışında yaşaması olası 5 canlıyı tanıttı. 68 yaşındaki ünlü bilim adamına göre dünya dışı canlılar yaşadıkları ortama göre şekillendi. Aşırı sıcak veya aşırı soğuğa karşı dirençliler ve dünyadaki hayvanlar gibi besleniyorlar. Suda ve karada yaşayabiliyorlar. Hawking’in uzaylıları gelecek hafta yayınlanacak.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Stephen Hawking’e Göre Uzaylılar” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7567
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1159

Sponsor Bağlantılar