Mesut Yar’ın Survivor İhsan’a Cevabı

Aktüel 31 Ağustos 2010
523

Dün akşam Survivor’da herkes tüm kozlarını paylaşırken finale yakın İhsan’ın sözleri Mesut Yar’ı oldukça kızdıracak nitelikteydi..Survivor’ın yarışmacılarından İhsan, “Survivor’ın birincisi belli” başlıklı yazısında kendisini birinci ilan eden televizyon yazarı Mesut Yar’a programda suçlamalarda bulundu. Mesut Yar, İhsan’a cevabı gecikmedi ve bu sabah twitter’dan ihsana cevap verdi..
Beni böyle mi vuracaksınız? Bel altından yani. Bu kadar bağırdığınızı görünce anladım ki hakikaten insanları salak yerine koyuyormuşsunuz…
Hiç tanımadığınız bir adam size saydırmaya başladıysa ayağına, bir köpek size havlamaya başladıysa da kuyruğuna basıyorsunuz demektir.
Survivor’daki kepazeliğe gelince; söz hukukta. Avukatlarım ciddi bir “Televizyonculuk dersi” hazırlıyor ilgililere. Çok güleceğiz çoookkkk!!
Mesut Yar/Posta

ihsanmesutyar

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Mesut Yar’ın Survivor İhsan’a Cevabı” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
139
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
340
Banyolar Rengârenk

Banyolar Rengârenk

24 Aralık 2016
444

Sponsor Bağlantılar