Hürrem Sultan Fahriye Evcen mi?

Aktüel, Dizi 19 Ekim 2010
727

Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı bir türlü bulunamamıştı..Gelen haberlere göre Hürrem Sultan için Fahrive Evcen’in adı geçiyor..DiziFilm’in haberine göre, Kanuni’nin sultanlık döneminin anlatılacağı Muhteşem Yüzyıl dizisinde Halit Ergenç’in partneri olacak Hürrem Sultan rolünde Fahriye Evcen yer alacak.
Tims Production tarafından Show Tv’ye çekilecek olan Muhteşem Yüzyıl’da uzun süredir aranan yüz sonunda bulundu. Hürrem Sultan’ı, Yaprak Dökümü’nün Necla’sı Fahriye Evcen canlandırcak. Taraflar arasında anlaşma yapıldı, imzalar atıldı.

Muhteşem Yüzyıl, Kasım sonunda yayına girecek. Dizinin çekimleri, Hürrem’in de netleşmesinden sonra kısa bir süre içinde başlıyor.

fahriye-evcen-1
Fahriye Evcen, şu anda Yaprak Dökümü’yle başka bir yapım şirketi ve başka bir kanalla anlaşmalı olduğu için, sözleşmesi gereği dizinin çekimleri bitene kadar başka bir projede ekranlara gelemiyor. Yaprak Dökümü’nün çekimleri 15 Kasım’da bitiyor. Muhteşem Yüzyıl da Kasım sonunda yayına gireceği için sözleşme de ihlal edilmiş olmuyor.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Hürrem Sultan Fahriye Evcen mi?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
140
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
341
Banyolar Rengârenk

Banyolar Rengârenk

24 Aralık 2016
445

Sponsor Bağlantılar