2011 Burç Yorumları

Aktüel 13 Aralık 2010
1122

2010’un bitmesine sayılı günler kala 2011 yılında sizi neler bekliyor..Genel olarak 2011 Burç Yorumları
2011 yılında Koç burcu için genel bakış; Motivasyon ve sıkı çalışma yaşamını yeniden şekillendirmene yardımcı olacak, 2011 yılında işinde yeni fırsatlarla karşılaşacaksın. Hava değişikliği yapabilirsin. Kapıdan çık ve seni bekleyen yeni hayata adım at.
Pozitif enerjin sana deneyimlerini büyük yolda kullanmanı sağlayacak.
Yeni yılda yeni bir ilişki karşına çıkabilir. Yeni yerler keşfederek ve yeni şeyler yaparak zamanını geçireceksin. Doğayla iç iiçe bir evde yenilenme fırsatı da bulabilirsin. Bu tür tahatlamanı sağlayacak ortamlar kendini güvende hissetmeni sağlayacak. Bu yıl yeni yerler görme konusunda çok şanslısın
Boğa Burcu Bu yıl iyimserlik, istediğin kadar özgür olma ve rutin işlerden uzaklaşma fırsatı sağlayacak. İdeallerine odaklanmak seni hayata yakınlaştıracak, eğitim ve seyahatle ilgili yeni fırsatlar seni heyecanlandıracak.Bu tür aktivitelerin felsefik yönlerinden hoşlanıyorsun.

2011-burclar
İnsan ilişkilerindeki başarın sosyal yaşaında avantaj olacak. Arkadaşlarınızla birlikte karşınıza çıkacak yeni fırsatları değerlendirerek, vizyon ve orjinal fikirler yaratabilirsiniz. Belirlediğiniz yeni yola verdiğiniz enerjiniz bir çok olumlu gelişmeyi beraberinde getirecek. Riskleri zekice hesap ederek hareket etmeyi unutmayın.
İş yaşamında başarılı olacağın alanları araştırmayı düşünebilir ya da var olduğun konumu korumayı seçebilirsin. Bu anlamda sağlıklı yaşam sektörü iyi bir başlangıç olabilir. Baharın ilk zamanlarında kendini bazı şeylerden sakınman gerekebilir.
İkizler İkizler burcu için 2011 yılı fiziksel ve zihinsel olarak iyiye doğru geliştiği gözüküyor. Bu kişiler değişikliklerin etkisini yaşamının tüm alanlarında görecek ve 2011’in iyi bir yıl olmasını sağlayacak. Yaşamınızın nereye gittiğini kestiremediğiniz durumlarda önsezilerinizi ve duygularınızı kullanarak yönünüzü belirleyebilirsiniz.
Bu yıl kariyer yaşamınızda kendinize güvenmeye devam ettiğiniz sürece büyük adımlar atacaksınız. İşinize vereceğiniz enerjinizi ev hayatınızdaki başarılarınız ve aktiviteleriniz takip edecek. Yaratıcı fikirlerinize biraz daha dikkatinizi verin. Çevrenizde ilham kaynağı bir çok şey görebilirsiniz.
Harika bir çekiciliğiniz ve dikkat çekme konusunda doğal bir yeteneğiniz var. Karşı cinsle veya partnerinizle zaman geçirmek konusunda istekli olacaksınız. Bu tür duygularınızı yazarak açıkça anlatmak veya paylaşmak konusunda istekli olacaksınız. Arkadaş ve aileniz isteklerinize ulaşmanız konusunda sizi destekleyecek.
Yengeç Bu yıl kişisel ilişkilerinde büyük gelişmeler var. Diğerlerine göre daha yüksek olan şefkat ve anlayışın, iyimserliğin herkesi etkiliyor. Bu yıl ufukta seyahat veya yeni çalışmalarla ilgili yeni fırsatlar gözüküyor. Hayatı yeniden keşfetmen için harika bir dönem olabilir.
Lüks ve rahatlığa aşık biri olarak, evini sanatsal objelerle süslemek hoşuna gidebilir. Memnuniyetini artırmak için müzik veya resim yeteneklerini geliştirmeyi deneyebilirsin. Bu yeteneklerini bahçe düzenlemesine veya iç dizayna yansıtmak da ilgini çekebilir.
Sağlığına dikkat etmen gereken durumlarda kendine özen göster, kilo sorunların varsa fitnes ve rejim uygun bir yol olabilir. Yaratıcı aktivitelere katıldığında dışarıdaki yaşamın daha iyiye doğru gidecek. Bu yıl senin için çok fazla eğlence ve ahenkli bir yıl olacak. Kariyer yaşamında da yükselme fırsatların olacak.
Aslan Neşeli mizacınız yılı uyumlu ve mutlu geçirmenizi sağlayacak. Bunun doğruracağı sonuçlarla bütünleşmek sana uygun olan davranıştır. Doğal güzellik ve memnuniyet aşkın kendini aniden şekillendirmene yardım edecek. Bir çok arkadaş ve üye olduğun kurumlarla dinamik, aktif olarak hareket ediyorsun. Grup aktivitelerini organize etmeyi iyi başarıyorsun.
2011 yılında yine çok fazla sorumluluk üstleneceksin, zaman zaman götürebileceğinden fazla yükün olduğunu düşünebilirsin. Kişisel ihtiyaçların konusunda dikkatli ol ve kendini koru. Rahatlık ve güven en büyük isteğin. Bu nedenle düzenli bir yaşam, doğada zaman geçirmek pozitif hissetmeni, kalmanı sağlayabilir.
Ailene olan bağların bu yıl hiç bilmediğinden daha fazla artacak. Geçmişinin bugününe nasıl etki ettiğini bulmak için muhakeme et ve değerlendir. Duygusal deneyimlerini yaratıcı çalışmalarına yansıdığında daha iyi öğretmeni, yazmanı veya kavradığın bazı bilgilerini paylaşmanı sağlayacak.
Başak Bu yıl pratik başakların kişisel ve arkadaş ilişkilerinin daha da yoğun geçeceği bir yıl olacak. Aile ve ev yaşantınızda büyük mutluluklar ve memnuniyet verici gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni arkadaşlar edinmekten ve onları ağırlamaktan mutluluk duyacaksınız. Düşüncelerinizi açık ve dürüstçe ifade edeceksiniz.
2011 yılında yeni bir çevreye giriyorsunuz. Etrafınızdaki dünyayı farkedecek ve yeni yaratıcı yolları keşfedecek kadar zeki ve az bulunursunuz. Gelecek aylarda kariyer yaşamınızda sanatsal aktiviteler yapabilirsiniz. Siz mükemmel bir sanatçısınız. Herşey, sizin entellektüel erişiminiz için ulaşılabilir, farkedilebilir bir alan haline gelecek.
Kalbinizin yaraları şimdilerde daha iyi ve daha da iyi olacak. Belki kişisel yeteğinizi insanlara pozitif hissetmelerini öğretme üzerine de kullanabilirsiniz. Yılın ilerleyen dönemlerinde doğada yeterince yürümeye, bahçeyle ilgilenmeye, rahatlatıcı hobiler edinmeye özen gösterebilirsin. Kendini iyi hissedebildiğin şeyler yap.
Terazi Nasıl hareket etmen gerektiğini iyi biliyorsun. Bu yıl cambaz ipinde yürüyeceğin bir yıl olacak. Zamanı farklı insanlara ayırmak ve yeni fikirleri değerlendirerek uygulama konularında oldukça yeteneklisin. Kariyerindeki çoğu kez ödüllendirilen kişisellik ve profesyonellik, zor projelerde farklı başarılar getirecek.
Hak edilen bu takdir aşk, saygı ve yükselen enerji ile 2011’de yeni fırsatlar için üstünlük sağlayacak. Belki bu halka açık bazı şeyler yapman için doğru zaman olabilir. İletişimini güçlendirmek için çok zaman harcadın ve derin birikimini, etkileyici kişisel değişimini deneme şansın olabilir.
Akrep Tutkuların bu yıl seni yaratıcılık ve ifade etme krallığına taşıyor. Tutkuların seni doğal olarak etjkileyecek ve daha fazla kazanmanın yollarını arayacaksın. Halkla ilişkiler şirketinde veya büyük bir firmada danışman olarak çalışabilirsin.
Ev ve iş yaşantını destekleyen çok iyi bir sistemin var, bu hayatını daha ileriye nasıl taşıyabileceğini öğreneceksin. Kariyer yaşamın bu yıl karika başlayıp devam ederken yaz döneminde dinlenmek ve romantik vakit geçirmek, bazen de düşünmek için çok fazla zamanın olacak.
Seyahat etmeyi, farklı yerler görmeyi, kültürleri, fikileri seviyorsun. Çalışmaya aşıksın. Kişisel ilişkilerin sana nefes almanı sağlayacak ve hala kendi ihtiyaçlarına gereken önemi veremediysen bu yıl buna fırsat bulacaksın.
Yay Güçlü kişisel inancınızla bu yıl elde edemeyeceğiniz hemen hemen hiçbir şey yok. Özgüveniniz yolunuza çıkan yeni fırsatları kaçırmamanızı sağlayacak. Daha çok iletişime odaklanacaksınız ve kariyerinizde ağır basan çalışmalar yapabilirsiniz. Çalışmayı ve kazanmayı seviyorsunuz.
Bu yıl ruhunuzu dinlendirmek için uzun seyahatler yapmak isteyebilirsin. Bu geziler, manevi tarafını keşfetmeni sağlayabilir. Bu yaz uzaklardaki akrabalarına giderek inzivaya çekilmek veya dönemsel tatil planları yapabilirsin.
Yaşamın sana sunduklarından memnunsun ve ailene minnettarlık dolusun. Haberleşme, iletişim alanında gelişiyorsun. Haberleşme bu yıl daha da kolay hale geliyor. Sorumluluklarını öğreneceksin, ihtiyaçlarını bilmenin verdiği inançla harika bir gelişim yaşayacaksın.
Kova Bu yıl idealist kovaların ışıkları oldukça parlak Doğru bir vizyonla yüksek amaç ve düşünerek hareket etme avantajını kullanarak hedefine varacaksın. Fedakar idealllerini ve kişiselliğini açıklayarak amaçlarına ulaşacaksın. Yeni fırsatlar isteklerini doğru açıklama ve özgüvenini arttırma imkanı sağlayacak.
Vizyonun kişisel gelişimini arttırırken, elle tutulur yararlarda sağlayacak. Kendini ifade etmenin farklı yollarını hayal et. Bu yıl farklı bir yaşam deneyimi seçebilirsin. Özgürlük için harika özelliklere sahipsin ve kendi işin oluncaya kadar başkalarının işlerinde çalışmaktan hoşlanmıyorsun.
Aşk hayatında veya sosyal ilişkilerinde bir hareketlenme veya yenilik ortaya çıkabilir. Kişisel çekimin yeni ilişkiler veya sürekli ilişkiler kurmanı sağlayabilir. Aradığın gerçek aşkı bulma şansını 2011 yakalayaksın.
Balık Balık burçları yaşamlarında bir kez büyük değişiklikler yapabilecek bir fırsata sahip oluyor. 2011 yılı en kuvvetli isteğinizi, aşkınızı veya dünyaya duyduğunuz şefkati açıklayabileceğiniz, sahip olabileceğiniz bir yıl.
Yeni fırsatları kariyerinizdeki kişisel gelişim için sıkı sıkıya yakalacaksınız. Özellikle Nisan ayı civarında vizyonunuzu, hedefinizi açıklarken gücü kolayca elinizde tutatacaksınız.Yaratıcı yönlerinizi, özellikle müzik yeteneklerinizi yeniden keşfetme ihtiyacı duyabilirsiniz.
Şiir, kişisel tercihler, lirik yazılar yazmak isteyebilirsiniz. İdealist doğanız size ilham kaynağı olabilir. Sadece yapmak istediğiniz şeye odaklanaın ve yılmamak için gayret edin. Yaşamdaki zorluklar hakkında aydınlanmanız gerekebilir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2011 Burç Yorumları” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7617
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1196

Sponsor Bağlantılar