Çağla Şikel&Emre Altuğ Ülker Kalbim Stik Reklamında

Aktüel 25 Aralık 2010
833

Başarılı sanatçı Emre Altuğ ve eşi manken Çağla Şikel yine aynı reklamda rol aldılar.Ülkeri’in Margarin pazarına büyük bir yenilik getirmeyi amaçladığı düşük sodyumlu, kolesterolsüz yeni Kalbim Stik’in tanıtım kampanyasında rol alan çift oldukça uyumluydu.
Çağla Şikel ve Emre Altuğ çiftinin mutfakta birlikte geçirdikleri keyifli anlara tanık olduğumuz reklam filminin çekimleri 2 gün sürdü.

Reklam çekimleri sırasında çok eğlendiklerini belirten çift, vakit bulduklarında mutfakta birlikte yemek pişirmekten mutlu olduklarını söylerken “Evde birlikte yemek pişirmekten ve yoğun bir günün ardından ailece yediğimiz yemekten çok keyif alıyoruz. Mutfağa girdiğimizde lezzetli ve dengeli beslenmemizi sağlayan yiyecekler hazırlamaya özen gösteriyoruz.” dedi. Çağla Şikel’in Kalbim Stik kullanarak eşi için keyifle pişirdiği yemeklerin görüntülerinin yer aldığı reklam filminin yönetmenliğini Umur Turagay yaptı.

cagla-sikel-ulker-kalbim

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Çağla Şikel&Emre Altuğ Ülker Kalbim Stik Reklamında” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7617
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1196

Sponsor Bağlantılar