Ceyla Gölcüklü’nün Son Mesajı ve Vasiyeti

Aktüel 10 Aralık 2010
981

Pankreas kanseri sonucu yaşamını kaybeden ve ölümü ile herkesi üzen Ceyla Gölcüklü’nün son Mesajı ve herkesten istediği son şey ne?Ceyla Gölcüklü için ‘www.dailyrentalwebsite.com’ adıyla günlük kiralanan
internet sitesinden bir veda mesajı yayınlandı: “I am not that much lucky to live a longlife and I will be already dead when you read that message. What I would like for human being is to beat the cancer. Good bye!” (Uzun bir ömür yaşayacak kadar şanslı olmadım ve siz bu mesajı okuduğunuzda ölmüş olacağım.

İnsanlık için dileğim, kanseri yenmesidir. Elveda.) Siteyi ailenin kiraladığı iddia edilirken, Gölcüklü’nün ölmeden önce ailesine vasiyet etmiş olabileceği ileri sürülüyor.
www.dailyrentalwebsite.com’un sahibi Kamil Volkan Gündüz, Ceyla Gölcüklü için siteyi ailenin 1 günlüğüne kiraladığını söyledi. Sitenin günlük ücreti, 365 dolar.

ceyla-golcuklu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ceyla Gölcüklü’nün Son Mesajı ve Vasiyeti” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7612
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1196

Sponsor Bağlantılar