Emir Berke Zincidi’nin Babası Berkant Zincidi’nin Açıklamaları

Aktüel 26 Ocak 2011
1851

Türkiye’yi ağlatan Minik Osman’ı canlandıran Emir Berke Zincidi’nin babası medya’da çıkan haberler üzerine sessizliğini bozdu.Baba,Yalanı atanlar küçük bir çocuğun rolü altında ezilmiş insanlardır dedi…
Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Osman karakteriyle tüm Türkiye’yi gözyaşına boğan 6 yaşındaki Emir Berke Zincidi’nin küçük yaşta yakaladığı şöhretin bünyesine ağır geldiği iddia edildi. Bu durum babası Berkant Zincidi’yi kızdırdı.
Şöhret onu şımartmadı

Bölüm başına 2 bin TL alan Zincidi’nin çekimler sırasında, “Setin en iyisi benim. Herkes beni beğeniyor” diyerek ruhsal sıkıntılar yaşamaya başladığı öne sürülmüştü. Emir Berke Zincidi’nin babası Berkant Zincidi iddiaların doğru olmadığını belirtti. Haberden sonra yakınlarının kendisini arayıp, “Oğlun rahatsızlanmış neden hâlâ dizide oynatıyorsun” diyerek tepki gösterdiklerini anlatan Berkant Zincidi şöyle konuştu:

emir-berke-zincidi_berkant-zincidi
“Oğlumun psikojisinde bir bozulma yok. Emir akıllı bir çocuk. İlgi, şöhret onu hiç şımartmadı. Sette yaşananların oyun olduğunun farkında. Bizim için para hiçbir zaman önemli olmadı. Olsaydı oğlumun reklamlarda oynaması için 100 bin lira teklif ettiler, ancak hiçbirini kabul etmedik. Bu iddiaları ortaya atanlar küçük bir çocuğun rolü altında ezilmiş insanlardır. Şöhretin bir tek sıkıntısını yaşıyoruz, o da Emir’i yolda görüp öpüp sarmalayan insanlardan yürüyemiyoruz.”
Yıllardır Türkiye’yi ağlatan çocuk çıkmadı
Berkant Zincidi sette her şeyin oğluna göre ayarlandığını söyledi. Zincidi sözlerini şöyle sürdürdü: “Çekimler Emir’in uyku, yemek saatine göre yapılıyor. Yıllardır Emir gibi duygularını yansıtıp tüm Türkiye’yi ağlatan bir çocuk çıkmadı. ‘Setin en iyisi benim. Herkes beni beğeniyor’ demesinde de ne gibi bir sakınca var. O daha küçük bir çocuk. Onunla sette ilgilenen iki pedegog ve bir oyuncu koçu var. Dizide gördüğünüz şiddet sahnelerine Emir hiç tanık olmuyor o sahneleri ayrı çekiyorlar.”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Emir Berke Zincidi’nin Babası Berkant Zincidi’nin Açıklamaları” Konulu yazıdaki yorumlar

 • havva

  yerim onu çok tatlı bal bal

 • İlginizi Çekebilir
  Konut Hesabı Nedir?

  Konut Hesabı Nedir?

  25 Kasım 2017
  7503
  Tatil Zamanı Geliyor

  Tatil Zamanı Geliyor

  08 Şubat 2017
  1111

  Sponsor Bağlantılar