Fizy.com Tekrar mı Açılıyor?

Aktüel 30 Ocak 2011
782

Müzik online dinleme servisi Fizy.com tekrar açılıyor..Geçtiğimiz aylarda telif sorunları yüzünden kapanan Fizy.com sürpriz bir şekilde tekrar açılıyor.Online müzik dinleme platformu fizy.com’un erişimi telif hakları yüzünden ani bir kararla engellenmişti. Fizy yönetimi ve MUYAP üyelerinin anlaşmaya varamadığı bu kriz, müzik severlerin hayal kırıklığıyla sonuçlanmıştı.Krizin ardından, bugün yapılan sürpriz bir açıklamayla fizy.com’un tekrar açılacağı duyuruldu. Peki, fizy.com telif hakları sorununu aşmak için nasıl bir yol izledi?


Bir süredir fizy.com’un Turkcell ile anlaşma masasına oturması bekleniyordu. Daha önce haberlerimize konu olan süreç, bugün itibariyle tamamlandı.
Fizy.com ve Turkcell yönetimi yaptıkları açıklamayla, meslek örgütleriyle anlaşma sağlandığını böylece dijital müzik platformunun tekrar yayın hayatına devam edeceği duyruldu.

fizy

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Fizy.com Tekrar mı Açılıyor?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7493
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1100

Sponsor Bağlantılar