Kanal D “Şüphe Dizisi” Kim Kimdir?

Dizi 04 Ocak 2011
1016

Kanal D Ekranlarında yayınlanacak Şüphe dizisinde Kim Hangi rolü oynayacak?Kim Kimdir?
Selin Demiratar-İpek
Sedat Kutlu’nun yasak ilişki sonucu doğan kızı. Annesi öldürüldükten sonra Türkiye’nin en zengin adamlarından birinin kızı olduğunu öğrenir.
İsmail Hacıoğlu – Aziz
İpek’in üvey kardeşi. Yediği önünde yemediği arkasındadır haliyle ama çocukken üzerine titrenmiştir ki bu yüzden kendine güveni zayıf biri oldu.

Serkan Altunorak – Tarık
Aziz’in abisi. Babası gibi hırslı, tuttuğunu koparan bir yapısı vardır. Şirketin geleceğini güvenceye almak için her yolun mübah olduğunu düşünmektedir.
Uğur Karabulut – Cüneyt
Küçük yaştayken annesinin babasından ayrılıp Sedat Kutlu’yla evlenmesinden sonra Kutlu ailesinin göz alıcı evinde yaşamaya başlamıştır. Ama bu hayata alışamadı.
Güngör Bayrak – Cavidan

suphe_dizisi
Cüneyt’in annesi. İkinci evliliğini Sedat Kutlu ile yaptı. Bir yıl sonra Aziz’i dünyaya getirdi.
Zenginlik ve rahatı için birçok şeyi görmezden gelir.
Burcu Kutluk – Serap
Tarık Kutlu’nun sekreterliğini yapmaya başlaması her şeyi değiştirir. Tarık’la evlenir, başlarda Her şey çok güzel gitmektedir. Ama zamanla büyü bozulur.
Müge Boz – Meltem
Sedat Kutlu’nun şüpheli bir kazada ölen oğlu Akın’ın tek kızı. 10 yaşındayken annesini ve babasını kaybettiği için dedesi ve Cavidan ona gözleri gibi baktılar.
Burhan Öçal – Necdet
Demircan Holding’in patronu. Sedat Kutlu’nun illegal yöntem ve suistimallerinden en fazla zarar gören ailedir. Amacı Kutlu Holding’i ele geçirmek.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Kanal D “Şüphe Dizisi” Kim Kimdir?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

Kösem Sultan Dizisi Rengarenk

19 Temmuz 2015
1334

Sponsor Bağlantılar