Lilia Kopylova Kimdir?Lilia Kopylova Resimleri

Biyografi 09 Ocak 2011
1073

Yok Böyle Dans’ın sempatik jurisi Lilia,güzelliği kadar dansı ilede göz doldurdu..Peki Lilia Kopylova Kimdir?Lilia Moskova doğumlu profesyonel dansçıdır. 1999 yılında kendisi gibi dansçı olan Darren Bennett ile evlenmiştir. Lilia 2004 yılında İngiliz vatandaşı olmuştur.
1997 yılına kadar amatör dansçı olan çift 2003 yılında profesyonel olarak dans etmeye başlamıştır. Çift “Latin Dans” stilinde İngiltere, ulusal ve uluslararası alanda profesyonel bir başarı elde etmişlerdir.


Lilia 1987 yılında dansçı olarak eğitime başlamıştır. İlk dans partneri Danimarkalı şampiyon Mikhail Botashev olmuştur. 1990 yılında Lambada yarışmasını kazanmışlardır. 1997 yılında İngiltere’ye taşınmıştır. Çift Temmuz 1997 yılında Uluslararası “İngiliz Amatör Gençlik Şampiyonasını” kazanmıştır. 2003 yılında profesyonel olan çift şimdi İngiltere’nin bir numaralı dansçıları olarak gösterilmektedir. Lilia’nın favori dansları rumba ve fokstrot’tur. 2004 sonbaharında Lilia BBC’de yayınlanan “Strictly Come Dancing” programında şarkıcı Aled Jones’un dansçısı olmuştur. Yarışmayı Noel Şampiyonu olarak tamamlamışlardır. Lilia 2005 yılında partneri Darren Gough ile yarışamyı yine 1. tamamlamıştır. 2004-2005 yılı serisinin şampiyonu Lilia, Rachel Hunter ve Evander Holyfield gibi isimlerin olduğu Amerika’da yapılan “Dancing With The Stars”a gitmiştir. Lilia ile kocası Darren İngiltere’de örnek çift olmuşlardır. ”Esasen Dance” programı ile çift Obeziteyle mücadele etmek, çocukların sosyal becerilerini ortaya çıkarmak ve Latin Amerika dansı öğrenmeleri için balo salonu açılması gibi bir proje hedeflemişlerdir.

Lilia_Kopylova

Lilia_Kopylova-1

Lilia_Kopylova-2

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Lilia Kopylova Kimdir?Lilia Kopylova Resimleri” Konulu yazıdaki yorumlar

 • ahesis

  çok güzel birisi yanaklarından öpüyorum

 • İlginizi Çekebilir
  Gökhan Keser Kimdir?

  Gökhan Keser Kimdir?

  16 Şubat 2014
  1691

  Sponsor Bağlantılar