Meryem Uzerli İle Yapılan Röportaj

Aktüel 15 Ocak 2011
977

Muhteşem Yüzyıl’ın en konuşulan ismi Meryem Uzerli(Meriem Sahra Userli) Türkiye’nin gündemine oturdu ve en çok aranan isimler arasında yerini aldı.
‘Kendime inancım ve güvenim tam olduğu için Hürrem seçildim’ diyen güzel oyuncu, dizinin aldığı tepkilere de yanıt verdi.İşte Meryem Uzerli ile yapılan Röportaj
Hangi özellikleriniz sayesinde seçildiğinizi düşünüyorsunuz?

 

Türk bir babanın kızıyım, böyle bir projede bu rolün teklif edilmesi beni gururlandırdı. ‘Hürrem’ olarak seçilmemin sebebi, önce benim kendime olan inancım ve güvenim, daha sonra da bu işi yapanların rolü en iyi şekilde oynayabileceğimi hissetmeleri.
Hürrem Sultan nasıl bir kadın?

meryem-uzerli-1 (480 x 313)
Çok güçlü ve ne istediğini iyi bilen bir kadın. Strateji ve zamanlama konusunda başarılı. Bir amaca ulaşmak için ne zaman, nerede olacağını iyi biliyor. Hürrem’in hayatında iki seçenek yok. Tek doğru onun doğrusu ve kendi doğrusu uğruna her şeyi göze alabilecek bir kadın.
– Dizinin aldığı tepkileri nasıl değerlendiriyorsunuz?
Elbette beğenen ya da beğenmeyen birileri olacaktır. Biz bir belgesel değil, bir televizyon dizisi yapıyoruz ve gerçekten elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Birden Türkiye’nin en çok konuşulan ismi oldunuz. Bu kadar ilgi bekliyor muydunuz?
Bir işin iyi yapılıp yapılmadığını biraz da dışarıdaki insanların tepkilerinden anlarız. Muhteşem Yüzyıl çok başarılı ve ses getiren bir proje oldu. Her ne kadar eleştiriler yapılsa da, olumlu yorumları duymak bizi yaptığımız işe daha da çok bağlıyor. Şu anda sosyal hayatım yok denilebilir. Çünkü gerçekten çok yoğun çalışıyoruz. İstanbul’daki hayatım sette geçiyor. Doğruyu söylemek gerekirse, bu kadar ilgiyi ben de beklemiyordum.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Meryem Uzerli İle Yapılan Röportaj” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7493
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1100

Sponsor Bağlantılar