2010-2011 Yeni Sezon Dizileri Nerede Çekiliyor?

Aktüel 07 Şubat 2011
1133

Önceki dizilerin nerelerde çekildiğini az çok hepimiz öğrendik.Yeni sezon diziler nerede çekiliyor peki..İşte detaylar
Düriyenin Güğümleri:İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay ve Uğur Çavuşoğlu’nun başrollerini paylaştıkları komedi dizisi ‘Düriye’nin Güğümleri’ ne Muğla’nın Bozüyük Beldesinin Akkaya Köyü ev sahipliği yapıyor. Dizide köy sakinleri de rol alıyor.
Lale Devri: Tolgahan Sayışman, Serenay Sarıkaya ve Kenan Bal’ın başrollerini paylaştıkları ‘Lale Devri’ dizisinin çekimleri Kandilli’deki yalıda yapılıyor.
Doktorlar: Kocaeli Gebze Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’nde çekiliyor.

2011_diziler
Öyle Bir Geçer Zaman Ki: Ali’nin (Erkan Petekkaya) sevgilisi Carolin’le oturduğu tarihi ahşap ev, Unkapanı Zeyrek bölgesinde bulunuyor.
Kavak Yelleri: Genellikle yazları İzmir Urla’da çekilen dizinin İstanbul çekimleri Taksim, Bebek gibi birçok semtte çekiliyor.
Yer Gök Aşk: Işıl Yücesoy, Murat Ünalmış, Birce Akalay, Selen Soyder gibi oyuncuların rol aldığı ‘Yer Gök Aşk’ adlı dizi Kapadokya Bölgesinde yer alan Nevşehir, Göreme, Üçhisar ve Ürgüp’ün tarihi ve doğal güzelliklerinde çekiliyor.
Gönülçelen: İstanbul’da Göztepe ve birçok semtte çekiliyor
Geniş Aile Dizi Sarıyer’de çekiliyor
Arka Sıradakiler: Kağıthane Lisesi’nde çekilen dizide karakterlerin liseden mezun olmasının ardından dizi Kağıthane civarında çekilmeye devam ediyor
Ezel Dizinin ilk bölümleri Kıbrıs’ta Kaya Artemis Otel’inde çekildi. Fenomen haline gelen dizinin İstanbul’daki çekimlerinin bir kısmı Taksim’de çekiliyor.
Bitmeyen Şarkı: Çekimleri Urla’da yapılıyordu. Dizide yaşanan gelişmelerden sonra çekimlerin devamı İstanbul’da yapılmaya başlandı.
Fatmagül’ün Suçu Ne? Başrollerini Beren Saat ile Engin Akyürek’in paylaştığı ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ adlı dizinin çekimleri Urla ve Çeşme’den sonra şimdi de İstanbul, Göksu’da devam ediyor
Aşk ve Ceza:İstanbul, Bodrum ve Van’da çekiliyor. Dizinin İstanbul çekimleri Fenerbahçe, Bebek, Polonezköy ve daha birçok semtte çekiliyor.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“2010-2011 Yeni Sezon Dizileri Nerede Çekiliyor?” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7500
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1108

Sponsor Bağlantılar