Ali Kaptan Ve Caroline Uludağ’da

Aktüel 08 Şubat 2011
743

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde rol olan Ali Kaptan(Erkan Petekkaya) ve Caroline(Wilma Elles)Uludağ’daki çekimlerde oldukça neşeliydiler.Çekimlerden anlaşıldığın üzere Ali Kaptan ve Caroline evleniyor ve balayını Uludağ’da geçiriyor.
Yarıyıl tatili nedeniyle Uludağ’da yer bulamayan dizi ekibi, çekimlerden sonra Bursa’da konaklıyor. Tatilcilerin “Beyaz Cennet” olarak adlandırdığı Uludağ, Türk filmlerine kış tatil mekanı olma geleneğini sürdürüyor. Salı geceleri milyonları ekran başına kilitleyen dizinin çekimleri, 2 günden beri Uludağ’da devam ediyor.
Kervansaray Oteli’nin önündeki teleskide önceki gün yapılan çekimlerde, dizide Ali Kaptan rolünü oynayan Erkan Petekkaya ile Caroline rolünü canlandıran Alman aktris Wilma Elles rol aldı. Tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği çift, çekim aralarında hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

carolin_ve_ali_kaptan

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Ali Kaptan Ve Caroline Uludağ’da” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7500
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1108

Sponsor Bağlantılar