Atv “Masum Değiliz” Dizisi

Tv 06 Şubat 2011
1060

Atv’de yayınlanacak olan ve adı Sürgün olarak belirlenen Avşar Film’in iddialı projesi’nin adı değiştirilerek Masum Değiliz olarak belirlendi.Atv’de yayınlanacak olan ‘Masum Değiliz’ adlı dizi; aşk ve intikam konularını işleyecek. Can Nergis, Gülcan Aslan, Laçin Ceylan, Avni Yalçın ve Nur Sürer’in rol alacağı dizide; 30’lu yıllarda başlayıp 40’larda devam eden bir hikaye anlatılacak.
Masum Değiliz filminin konusu
1935 yılında Memet adlı bir çocuğun babası,cinayet suçu nedeniyle idam ediir. Memet babasının suçsuz olduğuna inanmaktadır. Bu yüzden kararı veren hakimi bıçaklar. Ayağından sakatlanan hakim çocuğu affeder ama annesinden şehri terk etmelerini ister. Memet ve annesi o şehri terk eder.

masum-degiliz
Aradan yıllar geçer. 1946 yılının ilk aylarında Memet babasının haksız yere idam edildiğini ıspatlamak ve kovulduğu şehre kendini kabul ettirmek için geri dönmeye karar verir. Şehre gelirken trende tanıştığı Leyla’nın da aynı istasyonda indiğini görünce gülümser ama gülümsemesi az sonra kaybolur. Çünkü bu kızı karşılamaya gelen adam babasının idamına karar veren hakimdir. Hoşlandığı kız hakimin kızıdır.
Memet’in şehre gelmesiyle birlikte unutulmaya yüz tutmuş cinayet meselesi yeniden gündeme gelir. Memet gerçek katili tespit etmek için uğraş verir. Bu süreçte hakimin kızı Leyla’yla da karşı karşıya gelir.Leyla şehirdeki herkes tarafından sevilen, el üstünde tutulan, güzel ve alımlı bir kızdır. Adeta sevgi ve ilgiyl beslenen Leyla’ya Memet ilgisiz ve saldırgan davranır. Bu durum Leyla?yı hem öfkelendir, hem de karşı konulmaz birçimde Memet’e yaklaştırır.
Memet hayli varlıklı olarak şehre dönmüştür. Yatırımlar yapmaya başlar.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Atv “Masum Değiliz” Dizisi” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir

Sponsor Bağlantılar