Küçük Hanımefendi Trt1’de Başlıyor..

Aktüel, Dizi 24 Şubat 2011
1389

Son zamanlarda eski eserlerden uyarlanan diziler moda oldu.Şimdi ise Muazzez Tahsin Berkand’ın ölümsüz eseri “Küçük Hanımefendi” dizi olarak ekrana geliyor.Trt1 ekranlarında yayınlanacak dizinin yapımcılığını Atalay Taşdiken’in yaptığı, Muazzez Tahsin Berkand’ın ölümsüz eseri ‘Küçük Hanımefendi
dizi olarak ekrana geliyor.Özer Kızıltan’ın yönettiği dizide başrolleri Barış Bağcı, Cansu Tosun, Arsen Gürzap, Derya Alabora, Kazım Akşar ve Bayazıt Gülercan paylaşıyor.

Karşılıklı zorunluluktan evlenen iki gencin hikayesinin anlatıldığı dizide, izleyenler Yeşilçam filmi çağrışımlarıyla temiz, naif bir aşk hikayesi ve iyi ile kötünün mücadelesine tanık olacak.Hastalıklı, zayıf ve çirkin bir kızın inanılmaz dönüşümü ve aşkına sonuna dek sahip çıkışı ekranlara yansıyacak.

‘Küçük Hanımefendi’ de Neriman rolü için 200 genç kızın arasından seçilen Almanya doğumlu ve profesyonel bir balerin olan Cansu Tosun seçildi. Torun “Çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Neriman gibi ben de 22 yaşındayım.

kucuk_hanimefendi_trt1

Bu benim ilk rolüm. Belgin Doruk ve Hülya Koçyiğit’in oynadığı ‘Küçük Hanımefendi’ filmlerini defalarca izledim. Onları izleyerek bu role çalıştım” dedi.
25 Şubat cuma akşamı 19.55’de TRT 1’de ilk bölümüyle ekrana gelecek ‘Küçük Hanımefendi’yi 1961’de ilk kez Belgin Doruk, 1970’de ise Hülya Koçyiğit oynamıştı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Küçük Hanımefendi Trt1’de Başlıyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7500
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1108

Sponsor Bağlantılar