“Atlıkarınca” Filmi Yorumlar

Sinema 31 Mart 2011
872

1 Nisan’da vizyonda olacak  Atlıkarınca filmi için ilginç yorumlar geldi.
İlksen Başarır’ın yönettiği, Mert Fırat, Nergis Öztürk ve küçük oyuncu Zeynep Oral’ın başrol oynadığı “Atlıkarınca” filminin basın gösterimi City’s Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Sinema eleştirmenleri, filme tam not verdi.

ÖMÜR GEDİK:Gözyaşlarımı tutamadım.
Çok etkileyici bir film. Kız çocuğunun isyan ettiği sahnede gözyaşlarımı tutamadım. Tokat gibi bir film. Herkes izlemeli ve bu konu artık kapalı kapılar ardında kalmamalı. Yazanları, çekenleri, oynayanları tebrik ediyorum. Özelikle Zeynep Oral’ın oyununu çok beğendim.
ALİN TAŞÇIYAN: Rencide etmiyor.

atlikarinca_filmi
Ruhsal olanla toplumsal olanı sinemasal paydada çok iyi şekilde birleştirmiş. Senaryosu ve oyunculukları çok başarılı. Gündelik hayatın içinden gelen tabuyu incelikli bir biçimde, hiç rencide etmeden vermiş.
UĞUR VARDAN: Öykü etkileyici.
Film, sade, derdini aktarmakta başarılı, öyküsü etkileyici. Gencecik oyuncu Zeynep Oral’ın performansı gayet iyiydi. Özellikle anneannesine kitap okuduğu sahne tek başına büyük bir gösteriye dönüşmüş.

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

““Atlıkarınca” Filmi Yorumlar” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Esra İnal ile 8 Saniye

Esra İnal ile 8 Saniye

05 Mart 2015
1416

Sponsor Bağlantılar