Erol Gedik Kimdir?Erol Gedik Hakkında..

Biyografi 14 Mart 2011
1028

Atv’nin iddaalı dizileri arasında yer alan, Herşeye Rağmen dizisinde rol alan Erol Gedik Kimdir?Yakışıklı sanatçı 1980 İstanbul doğumlu.Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Tenis Antrenörlük Bölümü mezunu.


Üniversite yıllarında aralarında kite board, snow board, wake board ve dövüş sporları gibi extreme sporlarla yakından ilgilendi.
Ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın dikkatini çekti ve Gaye Sökmen’le tanışmasını sağladı. Kısa süre sonra macera tutkusu onu dünyanın farklı ülkelerini gezmek için avrupa turuna çıkardı.
Mayıs 2009 askerliğini tamamladı, tekrar bağlı olduğu Gaye Sökmen Ajansına döndü, oyunculuk sevgisini profesyonelliğe çevirmek için Altan ve Vahide Gördüm den oyunculuk dersleri aldı.
Bu süreçte, bir çok reklam projesinde reklam yüzü olarak yer aldı. Bunlardan en önemlileri İpana, Clear, Vakıfbank, THY ve şimdi TV lerde sıkça izlediğimiz Gillette Mach 3 ün Türkiye yüzü oldu.
Bu başarısını kısa sürede bir sinema filmi ve birkaç dizi filmine taşıdı.

erol_gedik  (1)

erolgedik

 erol_gedik  (2)

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

“Erol Gedik Kimdir?Erol Gedik Hakkında..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Gökhan Keser Kimdir?

Gökhan Keser Kimdir?

16 Şubat 2014
1691

Sponsor Bağlantılar