“Frame Turkiye”TNT Ekranlarında Başlıyor..

Aktüel, Tv 22 Mart 2011
836

Tnt ekranlarında sıradışı bir yarışma başlıyor.Sezonun en iddaalı projesi Frame Türkiye TNT ekranlarında başlıyor.Yarışmayı Aysu Kayacaı ve birzamanların sabah şekeri Murat Başoğlu sunacak.Program, 7 gün 24 saat internetten canlı olarak yayınlanacak.
Türkiye’nin dört bir yanından birbirini tanımayan yarışmacılar, bugüne kadar internette verilmiş en büyük ödül olan 1 Milyon TL için 7 gün 24 saat cam evlerde yaşayacaklar. Yarışmacılar; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kayseri ve Eskişehir’de kurulan cam evlerde birbirleriyle zorlu etaplarda yarışacaklar ve internet üzerinden izlendikleri oranda para ödülü kazanacaklar.

frame-fox
21 Mart Pazartesi günü itibarıyla cam evlerde yaşamaya başlayacak olan yarışmacıların maceraları hafta içi her gün TNT ekranlarından yayınlanacak. 27 Mart Pazar günü gerçekleşecek ilk canlı yayın ile ilk eleme gerçekleşecek.
YARIŞMANIN KURALI:”İZLENMEZSEN ELENİRSİN!”

Benzer İçerikler
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

““Frame Turkiye”TNT Ekranlarında Başlıyor..” hakkında 0 yorum var

İlginizi Çekebilir
Konut Hesabı Nedir?

Konut Hesabı Nedir?

25 Kasım 2017
7500
Tatil Zamanı Geliyor

Tatil Zamanı Geliyor

08 Şubat 2017
1105

Sponsor Bağlantılar